בלוג אירועים

ברכה לבן / בת הזוג בחתונה – איך תעשו את זה נכון?

סרטון וידאו, הקלטה קולית, קריאת קטע מדף או שיר – יש המון דרכים לברך את מי שיעמוד אתכם תחת החופה. מה הסגנון שלכם?

הכל מוכן לקראת היום המרגש – שמלת כלה וחליפת חתן, אולם אירועים מעוצב, אוכל משובח, ומוסיקה מעולה שתקים את כולם מהכיסאות. אבל הרגעים החזקים ביותר בכל חתונה, הם אלו שבאים מהלב וגורמים לנו להתרגש. חלקנו מתרגשים כשהרב מברך, חלקנו נזכור את המצגת המצחיקה שהכינו החברים או בני המשפחה לזוג, אבל ללא ספק, הרגע הכי מרגש הוא כשבני הזוג מקדישים זה לזה ברכה להמשך חייהם המשותפים,  במחוות אהבה מרגשת. מנסיוננו – וזו בהחלט תוספת מומלצת לטקס החתונה שלכם. 

חופה מעוצבת רומנטית בגן אירועים גרייס


ברכות בין בני הזוג – למה צריך את זה?

נכון, לא בכל חתונה בני הזוג עצמם בוחרים להקדיש ברכה זה לזו אל מול האורחים הנרגשים – חלק מהזוגות מעדיפים לתת את הבמה למשפחות ולחברים ולחלוק ביניהם את הנדרים האישיים ברגע אינטימי, ללא קהל. עם זאת, אנחנו בגרייס מאמינים שברכה אישית, שתקדישו זה לזו מול כולם, או בהרכב מצומצם בחופה, היא הזדמנות לשתף את המשפחה והחברים באהבה ובזוגיות הנפלאה שלכם.  כמו כן, זוהי דרך נפלאה להפתיע את בן או בת הזוג במחווה רומנטית, ללא ציפייה וללא הכנה מוקדמת, או לחלופין, לתכנן את הברכות ביחד ולהפתיע את ההורים והחברים הטובים. 

באיזה שלב מגיעה הברכה לבן או בת הזוג?

בין אם מדובר בברכה בהפתעה, שאתם מפיקים לבן או בת הזוג שלכם, או שהחלטתם מראש לברך אחד את השניה  כחלק מטקס הנישואין שלכם, תזמון הברכות הוא חשוב לא פחות, בעיקר כי הוא מהווה אחד משיאי הערב כולו (או במילים אחרות – הכינו את הממחטות…)

ברוב המקרים, זוגות הנישאים בטקס אלטרנטיבי ולא בטקס דתי מסורתי, בוחרים בדרך כלל להקריא ברכות זה לזו בסיום טקס החתונה עצמו או במהלכו. מנגד, בחתונות מסורתיות, הכוללות חופה וטקס דתי, שלב הברכות מגיע בדרך כלל בשלב מאוחר יותר, לרוב לאחר המנה העיקרית ובין הריקודים הסוערים על הרחבה. 

ההמלצה שלנו – שמרו את הברכות של בני הזוג עד לאחרי הברכות המצחיקות והמרגשות של המשפחה והחברים. 

זוג ממליצים על חתונה בגרייס


רעיונות לברכה מושקעת לבן או בת הזוג בחתונה

ניתן להפיק ברכה לבן או בת הזוג בחתונה בכמה דרכים יצירתיות:

  • ברכת וידאו: רעיון נהדר הוא להפתיע את בן/בת הזוג שלכם בברכת וידאו מרגשת, המוצגת על מסכי האולם בסיום כל הברכות האחרות, או אפילו במהלך הארוחה. האפשרויות בברכת וידאו בלתי נגמרות ותלויות ביצירתיות שלכם והמידה שבה אתם רוצים ויכולים להשקיע זמן ומאמץ בסרטון.  בין אם תיצרו סרטון מושקע, קטע מוזיקלי מרגש, מערכון מצחיק או רק ברכה פשוטה מהלב אנחנו מבטיחים שתיהנו ממזכרת מרגשת שתישאר איתכם לכל החיים. 
  • ברכה כתובה: הקראת ברכה מדף היא אפשרות סולידית וקלאסית. קחו בחשבון שבערב החתונה שלכם ההתרגשות תהיה בשיא, ולכן חשוב שתכתבו את הברכה מבעוד מועד, וכך תוכלו לקרוא אותה מבלי להתבלבל או לשכוח אף חלק. 
  • ברכה בהקלטה קולית: פשוט כמו שזה נשמע – מקליטים מראש את הברכה שלכם ומשמעים אותה ברגע שנראה לכם הכי מתאים. אפשר אפילו להשמיע את הברכה המוקלטת בעת הצעידה לחופה, אבל יש גם אפשרויות אחרות כגון השמעה "בהפתעה" בזמן הריקודים או האוכל או בסיום הטקס. 
  • שיר מיוחד כברכה: כאן, במקום ניסוח ברכה, פשוט בוחרים להשמיע בזמן שיר מיוחד ובעל משמעות לכם כבני זוג – מה שנקרא 'השיר שלכם' – בזמן הצעידה לחופה ו/או בתור הריקוד הראשון שפותח את החגיגה. אפשרות אחרת היא הקלטת שיר משותף מראש, שתוכלו להשמיע במהלך החתונה.
  • ברכה לפי הקצב: לאמיצים ולמוכשרים בריקוד, אפשר להפיק מבעוד מועד (עדיף בהפתעה) ברכה המוגשת בריקוד מצחיק ומקורי של בן או בת הזוג עם כמה אנשים הקרובים לכם. אפשרות נוספת היא להציג מערכון  מצחיק ומפתיע בהשתתפותכם, ובשיתוף עם בני משפחה ו/או חברים נוספים. 

GRACE אירועים – מתחם אירועים אורבני קסום, רומנטי ומיוחד בלב גוש דן. המקום המושלם לחתונה בלתי נשכחת.

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית