אירועי קונספט ב-GRACE

אירועי קונספט ב-GRACE

אירועי קונספט הם מהממים ואנחנו במתחם האירועים GRACE פשוט אוהבים לארח אירועים כאלו ולהפיק אותם. תחום אירועי הקונספט צובר תאוצה בשנים האחרונות, כאשר הוא חורג מחתונות הקונספט שהיה קצת יותר נפוץ לראות לאורך השנים וחורג גם לאירועים פרטיים ואירועי חברה אחרים. גיבוש האירוע שלכם סביב קונספט מסוים מציע חוויה מיוחדת במינה לאירוע כולו ולכל המוזמנים, גורם המאחד את כל האירוע לכדי משהו שלם וחווייתי וגם דרך נפלאה להפוך אירוע לבלתי נשכח באמת.

במתחם האירועים GRACE בראשון לציון מציעים לכם שילוב מושלם בין גן אירועים לאולם אירועים, עיצוב מהמם ומיוחד במינו וידע מקצועי נרחב באירוח והפקת אירועי קונספט מגוונים. במתחם גרייס תמצאו אוכל שהוא באמת איכותי ומגוון ברמה אחרת מהמקובל בתחום, צוות מסור ומיומן, מערכות סאונד, תאורה ומולטימדיה מתקדמות וורסטיליות ובהקשר לאירוע קונספט מנצח – שירות מותאם אישית באופן מלא ונכונות להפיק ולסייע גם ברעיונות הקונספט הכי מוטרפים שלכם.

אירועי קונספט – לא רק חתונות!

מאפיין אחד שלא תמיד זוכה לתשומת הלב הראויה לו לגבי שוק האירועים הישראלי הוא אירועי הקונספט. מדובר על טרנד "מחתרתי" ההולך וצובר פופולאריות ואהדה, טרנד המאפשר לייצר אירועים מותאמים אישית ומיוחדים במינם באמת. כאמור, לא מדובר רק על חתונות קונספט אלא על שלל אירועים רלוונטיים נוספים.

  • אירועי בר מצווה או בת מצווה המופקים סביב קונספט מסוים ומוגדר מראש – חוויה ייחודית ומקורית לעומת חגיגות המצווה הסטנדרטיות שכולנו ראינו כבר המון פעמים.
  • מסיבת לעובדים ואירועי חברה סביב קונספט מסוים – מאפשר מקוריות, גיבוש אמיתי, כיף ומלא צחוקים משותפים.
  • מסיבת קונספט פרטית – יום הולדת גדול וחשוב או כל סיבה אחרת לחגיגה ולהפקת מסיבה מהנה שאתם רצים שתהיה מיוחדת במינה.
  • אירועי קונספט עסקיים – השקות עם טוויסט, אירוע ללקוחות עסקיים עם קונספט מקורי ורענן בתחום האוכל והעיצוב למשל כן הלאה עם עוד שלל דוגמאות רלוונטיות.

מה זה בכלל אירוע קונספט?

אירוע קונספט הינו אירוע הנסוב כולו סביב נושא אחד המחבר את כל מרכיבי האירוע ויותר שלם העולה על סך חלקיו. הקונספט הוא הנושא או הרעיון הזה שמאחד את כל האירוע לכדי יצירה אחת מקיפה ומלאה, אירוע מקורי הרותם את המוזמנים למסע מהנה ובאמת בלתי נשכח.

אירוע קונספט יכול להיות סביב סגנון מסום של קולינריה ועיצוב למשל – נניח לקחת מדינה או אזור מסוים ולהפיק את כל האירוע עם עיצוב ואוכל השואב השראה מאותה מדינה או אותו אזור. רעיונות אחרים כוללים אירועים בסגנון של תקופה מסוימת, אירוע קונספט סביב דמויות מדיה אהובות (גיבורי על למשל…) או סביב תוכן מיוחד כמו סרט או רעיון יצירתי אחר.

יש אינסוף אפשרויות ורעיונות של אירועי קונספט מקוריים ומהנים, לחתונות, אירועים צעירים כמו מסיבות מצווה וגם לאירועים בוגרים ואפילו מעונבים יותר כמו אירועים עסקיים, ימי הולדת, מסיבות סוף שנה לעובדים וכיוצא באלו.

תלוי מה הקונספט שלכם ומה מידת ההעמקה שאתם בוחרים בה, אנחנו זורמים איתכם ומפיקים עבורכם ואיתכם אירוע קונספט מנצח. בין אם מדובר על אירוע בקונספט של שנות ה-50 של המאה קודמת או אירוע בקונספט קרנבל בריזלאי וכיוצא באלו, אנחנו איתכם ב-100% ומפיקים לכם אירוע מושלם.

אירוע קונספט מנצח צריך אוכל מיוחד ומותאם אישית לאירוע, מוזיקה מתאימה לקונספט, עיצוב התואם לקונספט ולמטרות האירוע ובאפן כללי כל מרכיבי האירוע צריכים להתאים – הצוות המקצועי והמדויק של גריס מספק לכם בדיוק את זה, והרבה יותר מזה, ליצירת אירוע קונספט שכל המוזמנים שלכם יהיו המומים ממנו ומעד כמה הוא איכותי.

חושבים על אירוע קונספט ורוצים לוודא שהכל יהיה מושלם ומדויק? רוצים להצטרף לטרנד הלוהט של אירועי קונספט מיוחדים במינם וצריכים מקצוענים שיובילו את הכל ויארחו את האירוע שלכם? מחפשים מקום יוקרתי ומעוצב לאירוע קונספט מרהיב ומהנה? מתחם GRACE הוא בהחלט בחירה מושלמת ומאוד רב גונית. צרו קשר היום!

בואו לפגישה על כוס קפה ונדאג להגשים לכם את האירוע המושלם:

*מתאים ל 180-400 מוזמנים