שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חתונה טבעונית

גרייס - קרואסון קבב טבעוני - אוכל באירועים צילום: שרית גופן

בחירה בתזונה המבוססת על מאכלים שאינם מן הצומח היא לרוב בחירה אידאולוגית שנולדת מתוך השקפת עולם שלא קשורה בהכרח אך ורק באוכל ותזונה. בעוד שלאורח חיים טבעוני יש השפעה על תחומי חיים רבים ושונים, היערכות נכונה מאפשרת ליהנות מכל העולמות, גם כאשר מגיעה התקופה המיוחדת והמרגשת של ארגון החתונה.

אם עד לפני כמה שנים זוגות טבעוניים היו מתקשים למצוא את המקום המתאים או שהארגון של החתונה היה מאתגר – הרי שכיום המצב שונה ובחירה במקום מיוחד כמו גרייס אירועים יכולה להיות זו שתסמל באופן סופי ומוחלט שחתונה טבעונית היא לא טרנד, אלא מענה מעולה לאירוע מיוחד במינו.

 כיום מגוון, עשיר וכזה שמתאים לכל טעם אישי של כל אורח. בגרייס אירועים ניתן דגש חזק ומיוחד על התאמה של כל המנות להשקפת העולם שלכם, מבלי לפגוע בטעם האישי של האורחים. אנו מפיקים מנות גורמה מיוחדות ומוצלחות שבחלקן אפילו אי אפשר לנחש שמדובר במנות טבעוניות. והתוצאה? חגיגת חתונה מיוחדת, מרגשת, עם אוכל טבעוני ברמה גבוהה במיוחד – ואורחים שמגלים עולם שלם של טעמים שלא הכירו לפני כן.

חתונה טבעונית – החתונה הטעימה ביותר שתחוו!

מי אמר שאי אפשר להכין מנות גורמה המבוססות על תזונה טבעונית? היום אפשר גם אפשר. מגוון עצום ובלתי נגמר של סלטים עם ירקות ופירות, פסטות בשלל רטבים, ירקות מבושלים בסגנונות שונים או שיטות בישול מגוונות. שכל אלה כמובן יוגשו בצורה מהודרת, יוכנו מחומרי גלם איכותיים ומעולים – החגיגה תהיה גם באולם וגם בפה.

אפילו חבריכם הסקפטיים ביותר עומדים לגלות שלא חשוב אי פעם שאוכל טבעוני יכול להיות כל כך מיוחד, מגוון, טעים ועשיר. כשנותנים את הדעת לשימוש במרכיבים מעולים ובצורות הגשה מהודרות – מתקבל מטבח מיוחד במינו שיהפוך את החתונה שלכם למיוחדת, ייחודית וכזאת שידברו עליה הרבה גם אחרי שתסתיים.

חתונה היא אירוע של פעם בחיים. כשתפיקו את החתונה שלכם, בוודאי תרצו שהיא תתאים בדיוק לאופי שלכם, עם סגנון האירוע היחודי לכם שיהיה בה מסר לאורחים שלכם ושהם יידעו – שזה האירוע רק שלכם. אם אתם מקפידים על תזונה טבעונית, מכל סיבה שהיא, הרי שהתזונה הזאת חייבת להיות חלק בלתי נפרד מהאירוע שהוא הכי שלכם, מכל האירועים שאי פעם תציינו במהלך החיים המשותפים שלכם. כשבחתונה תהיינה מנות טבעוניות טעימות, מיוחדות וכאלה שמתאימות לכל חך – תהיה כאן אמירה חשובה כלפי האורחים שלכם על כך שחשוב לכם לשמור על העקרונות שלכם בכל רגע, בעיקר ברגע החשוב של מיסוד היחסים הזוגיים ביניכם.

גרייס - קולינריה - צ'יזבורגר טבעוני צילום: שרית גופן

אנו מזמינים אתכם למתחם האירועים גרייס בראשון לציון. בואו לראות את העיצוב האורבני הייחודי והנעים שלנו, בואו להתרשם מחתונות ואירועים המבוססים על מנות טבעוניות שכבר הפקנו, אתם מוזמנים לשוחח עם השף שלנו ולשמוע ממנו על דרך התאמת המנות הטבעוניות בדיוק לכם. החתונה הטבעונית שלכם תהיה מושלמת, כאן אצלנו!