בר מצווה

בואו לחגוג את היום המיוחד של בר המצווה שלכם במקום מיוחד כמוהו.

אודות גן ואולם אירועים גרייס –

אם אתם אנשים של תחכום קלאסי ושיק אורבני, ורוצים לתת לאורחים שלכם ושל חוגג בר המצווה מתחם שלם של יופי, אסתטיקה ופינוקים, גרייס אירועים מחכה לכם במיקום האטרקטיבי ביותר במרכז הארץ, בו לאורחים ולהורי החברים של בעל השמחה יהיה גם הכי נוח להגיע ולחנות.

כשאתם בוחרים לחגוג בר מצווה בגרייס אירועים, לאורך כל האירוע – חתן השמחה יהיה עסוק בלבלות ולחגוג עם החברים והמשפחה, ואתם תהיו עסוקים בלאסוף מחמאות מהאורחים. מניסיון…

מה מחכה לכם ממש בכניסה?

בגן אירועים של גרייס ייהנו החברים של בעל השמחה וכל אורחי האירוע משלל פינות ישיבה, צמחיה עשירה ומרחבים מעוצבים. הגן האירופאי של גרייס כל כך מרהיב ביופיו, שעלינו להזהיר אתכם: יש סיכוי טוב שהאורחים שלכם לא ירצו להפסיק להצטלם על רקע הפינות המעוצבות והמיוחדות שהוא מציע. ככה זה כשמגיעים למקום מוקפד ומעוצב כל כך, שאין דומה לו.

ובתוך אולם האירועים – 

בסלון של גרייס ייכנסו האורחים לאווירה של מתחם בוטיק ניו-יורקי, מלא פריטים אורבניים מיובאים מרחבי העולם. בסלון תיהנו מאזורי ישיבה מיוחדים סביב שולחנות עץ מאסיביים, תלקקו את האצבעות מיצירות מטבח המקום, המבוגרים יתמוגגו מהקוקטיילים של בר גרייס ג'ונס האייקוני, ודי ג'יי הבית ירים את האווירה מרגע שתתחיל מסיבת הריקודים על הרחבה, תוך שימוש באלמנטים הטכנולוגיים החדישים ביותר שאנו מציעים.

במהלך האירוע, אנו מספקים שירות ראוי למלכים גם לכם וגם לאורחים שלכם. החוויה המיוחדת אצלינו מתחילה לא רק ביום האירוע, אלא הרבה לפני. אנו עושים את מיטב המאמצים כדי שתרגישו בבית מהרגע שנצא אל הדרך המשותפת שלנו ותהיו שותפים בתכנון האירוע: החל מטעימות, דרך פגישה עם מעצבת הבית ובכל ביקור שלכם באולם. זהו סימן ההיכר שלנו.

בואו להתאים את המתחם המוקפד שלנו לסגנון האירוע, לטעם של חתן השמחה, בחגיגת בר מצווה בלתי נשכחת, עם כל מה שאתם רוצים שיהיה באירוע.

רוצים גם חגיגת אירוע בר מצווה מושלמת ובלתי נשכחת במרכז ?

התקשרו אלינו ובואו נדבר על זה, על כוס קפה טוב 🙂

בואו לפגישה על כוס קפה ונדאג להגשים לכם את האירוע המושלם: