כנסים מקצועיים באווירה יוקרתית מושקעת

כנס מקצועי מוצלח לא כולל רק תכנים איכותיים ומעניינים, רשימת דוברים אטרקטיבית ומשתתפים איכותיים אלא גם מקום מיוחד ומפנק המארח את הכנס. מקום לכנס במרכז המאפשר לבאי הכנס הנאה וגם מעביר מסר ברור של השקעה ויוקרה, מסר המשליך על מארגני הכנס כמובן. אולם כנסים במרכז GRACE נמצא בראשל"צ ומהווה בחירה מושלמת ומוצלחת במיוחד לאירוח הכנס הקרוב שלכם. גן אירועים אורבני, מושקע ומוקפד, המציע מקום מתאים להפקת כנס וגם שפע של ערך מוסף שיהפכו את הכנס שלכם ליוקרתי ובאמת בלתי נשכח.

לגן האירועים גרייס ניסיון רב באירוח והפקת כנסים מקצועיים, עבור מגוון רחב של לקוחות ותחומים מקצועיים. גרייס הוא מקום לכנס במרכז, הנמצא במיקום נוח, מרכזי ונגיש בראשון לציון ומחזיק רישיון עסק מלא ותקף. אנו מציעים לגופי אקדמיה, לגופים ממשלתיים, לעמותות ולארגונים עסקיים את התשתית האופטימאלית לאירוח והפקת כנס מקצועי ברמה בינלאומית, עם שלל פינוקים ואפשרויות להעברת תכני הכנס, אוכל מעולה ואווירה כוללת של יוקרה והשקעה באורחים שלכם. אירועים וכנסים ב-GRACE מתאימים לאירוח של 200-450 איש, במגוון אפשרויות הושבה ואירוח.

התאמת מתחם כנסים לכנס שלכם

אנחנו בגרייס מאמינים בהתאמה אישית של כל אירוע לבעליו ולמטרות עבורן האירוע מתקיים, זה נכון לחתונה או אירועים עסקיים וכמובן שגם לכנסים ואירועים מקצועיים אחרים. לכן, אנחנו מתאימים את אולם הכנסים שלנו שלנו לצרכים ולהעדפות שלכם, כאשר יש לנו מקום אטרקטיבי וניסיון מעולה בכדי לייצר מתחמים שונים ומשתנים עבור הכנס הבא שלכם.

ניתן לסדר מתחם הושבה באמצעות סידור כסאות בהושבת תיאטרון להרצאות והעברת תכנים מרכזית בכנס שלכם, ניתן גם לסדר שולחנות סביב שולחנות גם לצורך העברת תכני הכנס וגם לצורך הארוחות המפנקות והמשובחות שנגיש לאורחים שלכם. בנוסף, ניתן לייצר מתחמים במהלך הכנס שלכם, אזור כסאות הושבת תאטרון להרצאות, שולחנות לדיונים, פורומים וקבוצות חשיבה, אזור לארוחות, אזור לאונג' למינגלינג ויצירת קשרים בין באי הכנס וכמו כן מגוון אפשרויות בגן המקסים שלנו באזור החיצוני של מתחם GRACE.

מבחינת מערכות מדיה וטכנולוגיה, אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים כי בגרייס התקנו את המערכות החדישות והמתקדמות ביותר בתעשייה. מקרנים איכותיים ובמיקומים אסטרטגיים נוחים, מערכת הגברה משוכללת, תאורה העונה לכל צורך וכיוצא באלו.

המיקום המנצח שלנו בראשון לציון, הופך את הכנס שלכם לנגיש ונוח מאוד להגעה הן מכל רחבי אזור המרכז והן מנמל התעופה בן גוריון לאורחים המגיעים מחו"ל ישירות לכנס.

לצד התשתיות המעולות, המיקום הנגיש, האוכל המשובח ומעורר ההתפעלות והעיצוב היוקרתי, בגרייס אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי מדהים ומסור אשר נותן מענה לכל צורך ובקשה ועומד לרשותכם ולרשות אורחי הכנס שלכם. סטנדרט אחר של שירות  וחווית לקוח בתחום הפקת כנסים ואירועים עסקיים בארץ!

אולם כנסים במרכז GRACE מציע לכם אפשרות לארח כנס באווירה שונה ומקורית, עם סטייל מדהים ויוקרתי ושלל פינוקים כמו עיצוב מרהיב, אוכל משובח ומקורי ומערכות טכנולוגיות מתקדמות. תגרמו לכנס שלכם לבלוט מעל כל היתר, בבחירת מקום שונה מאולמות הכנסים האפרוריים והסטנדרטיים ובחירה בקסם של גרייס.

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית