חתונת שישי בצהריים - טרנד עם יתרונות

עד לפני כמה עשורים בודדים, כמעט אף זוג לא היה חושב להתחתן בצהריי יום שישי. אולם ככל שחולפות השנים, חתונת שיש בצהריים הפכה להיות טרנד פופולרי אשר מועדף על זוגות רבים. מתלבטים? הנה כמה יתרונות שכדאי שתשקלו.

קביעת יום ותאריך לחתונה זהו אחד הצעדים המשמעותיים ביותר בעת תהליך הארגון והתכנון, צעד אשר יכול להכריע ולהשפיע על מידת הצלחתו של האירוע והעל האווירה בו. לכן זוגות רבים משקיעים בכך מחשבה יתרה כאשר לנגד עיניהם עומדת מטרה אחת ויחידה: לחשוב על קונספט ייחודי. מכאן נולד הרעיון של חתונת שישי בצהריים. מתוך הרצון לערוך אירוע מעט שונה, לאור יום אם תרצו. ועל אף שפעם היו כאלו שהרימו גבה למשמע חתונת יום שישי, כיום מדובר בטרנד חזק הטומן בחובו יתרונות רבים.

כל היתרונות של חתונה באור יום

אם תחשבו רגע על כל החתונות שהייתם בהן, וודאי תסכימו פה אחד שרובן, או אפילו כמעט כולן, נערכו בערב. אבל מה הופך חתונת ערב לכל כך נהדרת ומועדפת? רבים המקרים בהם חתונות מסוג אלו נערכות באמצע השבוע, רוב האורחים מגיעים לאחר יום עבודה, תשושים ועייפים וחושבים רק על לחזור הביתה למיטה כמה שיותר מוקדם. בחתונת שישי בצהריים לעומת זאת, אף אחד ללא ממהר, כל האורחים באווירת סוף השבוע ויש להם זמן, השמש באמצע השמיים, כולם רעננים ויפים ויכולים להרשות לעצמם ליהנות עד אובדן חושים במסיבה.

חוף ומיכאל. צילום: אסף תמם

אירוע ידידותי לילדים

כאשר אתם מתכננים חתונת ערב תהיו בטוחים שכל ההורים לילדים מחפשים אחר בייביסיטר, מכיוון שמדובר לרוב בשעות מאוחרות בהן ילדים ישנים. אירוע של שישי בצהריים הוא הרבה יותר ידידותי למשפחות וילדים, כך שתוכלו ליהנות מהאחיינים או מבני המשפחה הצעירים יותר ולא לשמוע בכי של עייפות או חוסר סבלנות מהילדים הקטנים. כמו כן באירוע ידידותי לילדים יש אווירה אחרת, הוא הרבה יותר רגוע ונעים ובהחלט מתאים לסוג בוגר ומתון יותר של אנשים.

אפשרות לבחור בסוגים שונים של תפריטים

בחירה בחתונת צהריים מאפשרת לכם גם לבחור בסוגים שונים של תפריטים. כך למשל אם ברצונכם להזמין קייטרינג חלבי לטובת אירוח בסגנון בראנץ', זה יהיה מאוד הגיוני ויעמדו לרשותכם שפע של מנות חלביות מהן אפשר לבחור. בנוסף, שישי בצהריים זה הזמן האידיאלי לאכול ארוחת צהריים, בניגוד לחתונות ערב בהן האוכל הבשרי מוגש בשעה עשר בלילה, שעה אשר אינה אידיאלית לסוג כזה של מאכלים לכל הדעות, לכן תוכלו לבחור גם בקייטרינג בשרי בלי בעיות. כמו כן במידה ואתם מתכננים אירוע מהצהריים ועד הערב, תוכלו אף לשלב בין שני העולמות.

לחתונת שישי בצהריים ישנם יתרונות רבים אשר רק ילכו ויתעצמו בעת בחירת גן האירועים המתאים. בגרייס תמצאו גן אירועים אורבני ולו סטייל ניו יורקי המשולב בקסם אירופאי ומתאים בול לקונספט של חתונות שישי. אנו מזמינים אתכם להצטרף לזוגות רבים שעשו זאת לפניכם, התחתנו בשישי ונהנו מאירוע מיוחד, מקסים וחלומי.

אסתר וגיא. צילום: זום 18