חתונת שישי צהריים

עד לפני כמה עשורים בודדים, כמעט אף זוג לא היה חושב חתונת שישי צהריים. אולם ככל שחולפות השנים, חתונות שישי הפכו להיות טרנד פופולרי אשר מועדף על זוגות רבים. מתלבטים? הנה כמה יתרונות שכדאי שתשקלו.

קביעת יום ותאריך לחתונה זהו אחד הצעדים המשמעותיים ביותר בעת תהליך הארגון והתכנון, צעד אשר יכול להכריע ולהשפיע על מידת הצלחתו של האירוע והעל האווירה בו. לכן זוגות רבים משקיעים בכך מחשבה יתרה כאשר לנגד עיניהם עומדת מטרה אחת ויחידה: לחשוב על קונספט ייחודי וסגנון חתונה אחר. מכאן נולד הרעיון של חתונת שישי בצהריים. מתוך הרצון לערוך אירוע מעט שונה, לאור יום אם תרצו. ועל אף שפעם היו כאלו שהרימו גבה למשמע חתונות שישי, כיום מדובר בטרנד חזק הטומן בחובו יתרונות רבים.

כל היתרונות של חתונת שישי בצהריים

אם תחשבו רגע על כל החתונות שהייתם בהן, וודאי תסכימו פה אחד שרובן, או אפילו כמעט כולן, נערכו בערב. אבל מה הופך חתונת ערב לכל כך נהדרת ומועדפת? רבים המקרים בהם חתונות מסוג אלו נערכות באמצע השבוע, רוב האורחים מגיעים לאחר יום עבודה, תשושים ועייפים וחושבים רק על לחזור הביתה למיטה כמה שיותר מוקדם. בחתונות שישי בצהריים לעומת זאת, אף אחד ללא ממהר, כל האורחים באווירת סוף השבוע ויש להם זמן, השמש באמצע השמיים, כולם רעננים ויפים ויכולים להרשות לעצמם ליהנות עד אובדן חושים במסיבה.

אלכוהול לחתונה גרייס ראשון לציון
חוף ומיכאל. צילום: אסף תמם

חתונה בשישי: אירוע ידידותי לילדים

כאשר אתם מתכננים חתונת ערב תהיו בטוחים שכל ההורים לילדים מחפשים אחר בייביסיטר, מכיוון שמדובר לרוב בשעות מאוחרות בהן ילדים ישנים. אירוע של שישי בצהריים הוא הרבה יותר ידידותי למשפחות וילדים, כך שתוכלו ליהנות מהאחיינים או מבני המשפחה הצעירים יותר ולא לשמוע בכי של עייפות או חוסר סבלנות מהילדים הקטנים. כמו כן באירוע ידידותי לילדים יש אווירה אחרת, הוא הרבה יותר רגוע ונעים ובהחלט מתאים לסוג בוגר ומתון יותר של אנשים.

תפריט מותאם לחתונה ביום שישי

בחירה בחתונת צהריים מאפשרת לכם גם לבחור בסוגים שונים של תפריטים. כך למשל אם ברצונכם ללכת על תפריט טבעוני / צמחוני קליל לטובת אירוח בסגנון בראנץ', זה יהיה מאוד הגיוני ויעמדו לרשותכם שפע של מנות גורמה מהן אפשר לבחור. בנוסף, שישי בצהריים זה הזמן האידיאלי לאכול ארוחת צהריים, לצד מנות השף הבשריות. כמו כן במידה ואתם מתכננים אירוע מהצהריים ועד הערב, תוכלו אף לשלב בין שני העולמות.

לחתונת שישי בצהריים ישנם יתרונות רבים אשר רק ילכו ויתעצמו בעת בחירת גן האירועים המתאים. בגרייס תמצאו גן אירועים אורבני ולו סטייל ניו יורקי המשולב בקסם אירופאי ומתאים בול לקונספט של חתונות שישי. אנו מזמינים אתכם להצטרף לזוגות רבים שעשו זאת לפניכם, התחתנו בשישי ונהנו מאירוע מיוחד, מקסים וחלומי.

גן אירועים גרייס ראשלצ
אסתר וגיא. צילום: זום 18