ברית

מזל טוב להולדת התינוק החדש! שמחה רבה אופפת את בני המשפחה כולם וההתרגשות בשיאה. איך אתם מדמיינים את אירוע הברית של הרך הנולד? מה דעתכם על אולם לברית בראשון לציון, מיוחד במינו המציע שילוב מרהיב בין עיצוב אורבני – עירוני לגן אירועים מטופח מוקף בירוק? אנחנו בגרייס אירועים מזמינים אתכם להתרשם מהעיצוב הייחודי של האולם והגן שלנו ולבחור באווירה ייחודית ומרתקת עבור האירוע שלכם. בין אם הברית מתקיימת ביום השמיני לחייו של התינוק ובין אם אתם בוחרים לקיים אירוע בשלב מאוחר יותר – גרייס אירועים הוא המקום בשבילכם!

גרייס הוא אולם לברית בראשון לציון המציע לכם את כל היתרונות ואת כל מה שדרוש לאירוע ברית  מרגש ומשמח – מכיוון שהאולם ממוקם בראשון לציון ההגעה אליו תהיה נוחה מכל אזור בארץ, מגרש חנייה רחב ידיים שמאפשר גישה וכניסה נוחות אל האולם, עיצוב מרהיב שיותאם אישית לכם ולאירוע שלכם ועדיין לא דיברנו על האוכל שיוגש לאורחים שלכם – מנות מתפריט שיורכב על ידכם בשיתוף עם השף שלנו. אנחנו מאמינים שרק בהתאמה אישית והקשבה ללקוח אפשר להפיק אירוע ברית מושלם באמת.

ברית בראשון לציון – בגרייס אירועים

אנו יודעים שכשתינוק נולד מתרחשים שינויים רבים במשפחה שלכם – לכן נעשה כל מה שאנחנו יכולים על מנת שהפקת הברית תעבור בקלות ובמהירות. נשמח להוריד מכם כל נטל או עומס כדי שתוכלו להיות מרוכזים במשפחה שלכם ובתוספת החדשה שלה. אתם תוכלו להיות בטוחים שמאחורי הקלעים – כל מה שדרוש עבור אירוע הברית שלכם יהיה במקום ובזמן. יש לנו את כל הציוד והאביזרים הדרושים לטקס המילה ולא תצטרכו להביא אתכם שום דבר.

ברית בהתאמה אישית

לאורחים שלכם מובטחת חוויה מיוחדת במינה. את אירוע הברית תוכלו לקיים בכל יום ובכל שעה ביממה שתרצו. נוכל לשתף אתכם בתמונות ורעיונות מבריתות אחרות שהתקיימו אצלנו כדי לתת לכם השראה ולעורר בכם מחשבות אודות דברים שאולי לא חשבתם עליהם. ברגע שהאורחים יחנו את כלי הרכב שלהם וייכנסו אל הגן המטופח – הם ישאירו מחוץ לשער את טרדות השגרה והיומיום וייסחפו לאווירה ותפאורה מיוחדות ומעניינות שיביאו איתן תחושות של רוגע, שלווה והרבה שמחה.

אירועי הברית אצלנו בגרייס הם אירועים מהנים, שלווים ומאד מוצלחים. אין אירוע שיהיה דומה לאירוע אחר, שכן אנחנו נותנים תשומת לב רבה להתאמה האישית של כל הפרמטרים למי שמפיק את האירוע. אם גם לכם יש בקשות מיוחדות או שיש דברים שחשובים לכם שיהיו בברית שלכם – נשמח להקשיב וליישם כל מה שאפשר כדי שהאירוע שלכם ייצא לפעול בדיוק כמו שרציתם. אנחנו רוצים שגם אתם וגם האורחים תרגישו כמו מלכים ליום אחד.

בואו לפגישה על כוס קפה ונדאג להגשים לכם את האירוע המושלם: