חתונת קונספט

מהי חתונת קונספט? האם הקונספט מתאים לכם כזוג? והיכן תוכלו לממש את החלומות שלכם על החתונה המושלמת?

כל אירוע חתונה מתחיל בחלום של החתן והכלה, אולם האתגר הגדול ביותר הוא להוציא אל הפועל את מה שאתם רואים בעיני רוחכם. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר מדובר בחתונת קונספט, למרות שישנם שיגידו שדווקא אז, התכנון פשוט יותר כי יש רעיון מרכזי אשר מסייע להתמקד ולא להתפזר. כך או כך, אם חתונת קונספט נמצאת על הכוונת שלכם, הנה כמה מהדברים שעליכם לדעת, בשלבי הארגון והתכנון.

השלב הראשון: קבלת עזרה מקצועית

בחירת קונספט אחיד לחתונה זהו רעיון מאוד אטרקטיבי אשר מושך זוגות רבים אולם לא כולם יודעים כיצד באמת ליישם את הרעיון ולתרגם אותו לכדי עיצוב, תכנון, אוכל, מוזיקה, הזמנות, תלבושות ועוד. לשם כך לא פעם עולה הצורך באנשי מקצוע אשר זהו תפקידם. במקרה זה כל שעליכם לעשות הוא לומר מהו הנושא הנבחר מבין שפע של אפשרויות בלתי נדלות ומפיקי האירוע כבר ידעו מה לעשות כדי להביא את הנושא לכדי ביטוי בכל המובנים.

 מהי חתונת קונספט?

באופן כללי חתונת קונספט היא כזאת אשר מבוססת על רעיון אחד מרכזי, כמו למשל: שנות ה- 20, שנות ה- 60, דיסקו, סגנון אורבני-בוהמי, בוליווד, אגדות, תחפושות, חוף ים, סרט אהוב, צבע או כל רעיון אחר שעולה על דעתכם. כמובן שכדאי ורצוי שהקונספט הנבחר ייצג טוב אתכם ואת האופי שלכם, על מנת שתרגישו כמה שיותר בנוח. כמו כן ככל שהחתונה תבטא טוב יותר את הקשר בינכם כבני זוג, מה טוב. אם עוד לא החלטתם מהו הקונספט האהוב עליכם, תוכלו לקרוא כאן על רעיונות לחתונות קונספט מגניבות >

מדוע לערוך חתונת קונספט?

רוב הזוגות שואפים שיום החתונה שלהם יהיה כמה שיותר מיוחד ומקורי. הרצון להפיק אירוע בלתי נשכח הנו מכנה משותף המאפיין זוגות רבים בעת תכנון ובחירת סגנון החתונה שלהם. חתונת קונספט מאפשרת לזוגות ליצור בדיוק את אותו הייחוד שהם מחפשים ולבדל את החתונה שלהם מאירועים אחרים, אשר לעין בלתי מזוינת, חוזרים על עצמם. בחירת קונספט לאירוע כמו צובע את החתונה בצבעים אחרים והופך אותה לבלתי נשכחת עבור כל המשתתפים, כולל החתן והכלה.

חלמתם על קונספט אורבני ויוקרתי? יש לנו את ה- מקום עבורכם

כיום זוגות צעירים רבים נמשכים לקונספט האורבני. אם חלמתם לשלב בין מלון בוטיק ניו יורקי לבין הקסם של גן אירועים אירופאי, יש לנו בדיוק את המקום עבורכם. גרייס הוא מתחם אירועים בעל קונספט חדשני הממוקם במרכז הארץ. עיצובו הייחודי של המתחם יכול להתאים לחתונות קונספט מסוגים רבים, היות ומשלב בין שני עולמות שונים בצורה הרמונית, מיוחדת ומושקעת. כדי להוציא כל חלום שלכם אל הפועל עומד לרשותכם צוות של חולמים אשר זמין עבורכם ויעשה את מיטב המאמצים על מנת להוציא את הקונספט שלכם אל הפועל. זאת לצד שירות מהשורה הראשונה, קולינריה משובחת, אווירה ייחודית, יחס אישי ועוד שלל יתרונות שנשמח לפרט כשתגיעו לקפה!

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

להתחתן בחורף - להרגיש באביב
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
יותר משתלם, יותר רומנטי והרבה יותר ממה שחלמתם
ציינו את המילים: "חתונת חורף חלומית" ותנו לנו לדאוג לשאר