בלוג אירועים

נישואי זוגות חד מיניים בישראל – ב-GRACE אירועים אתם מתקבלים בברכה!

אמנם בימינו הנושא של נישואים חד מיניים בישראל בכלל לא אמור להיות "נושא" אלא הוא אמור להיות מובן מאליו. אך למרבה הצער המציאות מורכבת יותר ובפועל המדינה עצמה אינה מכירה בנישואים חד מיניים ואף מערימה קשיים שונים על זוגות לגיטימיים אלו. אבל, כמובן שזה לא צריך למנוע מכם לרגע לחגוג את האהבה שלכם/שלכן ולהרים חתונה מדהימה, כיפית ומלאת אהבה. במתחם האירועים GRACE כולם מתקבלים בברכה ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף לעשרות זוגות חד מיניים שכבר התחתנו אצלנו.

סטטוס של נישואים חד מיניים בישראל

נכון לכתיבת שורות אלו, באמצע 2019, מדינת ישראל עדיין איננה מכירה באופן רשמי בנישואים חד מיניים. בישראל, מדינה שבנושאים רבים כל כך מחשיבה עצמה מתקדמת, ליברלית ומובילה, מוסדות הדת – בדגש על הרבנות הראשית אך גם מוסדות של דתות אחרות – הינם מונופול לגבי נישואים והם מונעים בכל כוחם (כוח רב) את הקבלה הרשמית של נישואים בין בני או בנות זוג מאותו המין. המשמעות היא שמבחינת מדינת ישראל ומוסדותיה, זוגות חד מיניים לא יכולים להיות נשואים ולהיחשב כאלו.

אך המצב אינו "שחור" לחלוטין פי שהיה בעבר. זוגות חד מיניים אמנם לא יכולים להתחתן בצורה שהמדינה מכירה בה, אך יש להם היום זכויות שונות שבצורות כאלו ואחרות כן מסדירות את מעמדם כמשפחה ובני זוג "כמעט" נשואים. יש פסיקות משפטיות וגם הגדרות ממשלתיות שונות המכירות בזוגות חד מיניים כידועים בציבור, מה שמקנה להם זכויות דומות ואף כמעט זהות לזוגות נשואים באפן מוכר. אך למרות זאת, ההכרה הרשמית של ישראל בנישואים חד מיניים, נראית רחוקה  מאוד במציאות הנוכחית ואין ספק שזוגות אלו נתקלים בקשיים רבים מול בירוקרטיה וגורמים שונים בבואם לבצע פעולות מסוימות שאמורות להיות פשוטות וברורות מאליהן במדינה דמוקרטית ומתקדמת.

חתונה גאה

חתונה אמיתית, מלאה ומושלמת – גרייס אירועים

דיברנו מספיק על בירוקרטיה ועל הצדדים הפחות נעימים של נישואים חד מיניים בישראל, עכשיו אפשר להגיע לכך שלמרות כל הקשיים, המדינה לא יכולה למנוע מכם להגשים את הזוגיות שלכם באופן מלא ובדיוק כמו שאתם רוצים או רוצות, בחגיגת אהבה מלאה, מותאמת אישית ומושלמת. בגרייס אירועים כבר התחתנו עשרות זוגות חד מיניים, בחתונות שהיו מדהימות, מיוחדות במינן ואפילו יותר מרגשות מהחתונות ה"סטרייטיות" שיוצא לנו לארח בכל שבוע – בדיוק בגלל המורכבות של הנושא בישראל והקשיים שהמדינה ומוסדותיה מערימים, לצערנו, על זוגות אלו.

במתחם האירועים גרייס בראשון לציון, אנחנו באמת מאמינים באהבה שווה לכולם, מאמינים אדוקים בזכויות מלאות לזוגות חד מיניים ובשוויון מלא בכל המובנים. לכן אנו כה גאים לארח זוגות חד מיניים רבים כל כך, אלו כאמור גם חתונות מרגשות מאוד ומלאות באהבה, אך הן גם לרוב שמחות וכיפיות במיוחד ואנו באמת רואים בכך שליחות או לכל הפחות התרומה הצנועה שלנו למאבק לשיוויון עבור זוגות חד מיניים.

אז אמנם המטבח שלנו בגרייס אירועים כשר, אך המשגיח נמצא רק במטבח ואין לו כמובן כל מילה לגבי זהות הזוגות המאושרים שאנו זוכים ללוות בטקס ומסיבת החתונה שלהם ושלהן 😊

חתונה חד מינית במתחם GRACE ראשל"צ

מן הסתם, לקבל בברכה נישואים חד מיניים בישראל זה טוב ויפה, אבל זה לא מספיק כדי להפיק עבורכם את החתונה המושלמת. את זה משיגים כל יתר המרכיבים המדהימים והאיכותיים של מתחם GRACE בראשון לציון. גרייס הוא מתחם אירועים המשלב בין גן אירועים לאולם אירועים, הכל מוקף בסטייל אורבני מיוחד במינו. אנחנו מציעים "ליגה" אחרת של אוכל מהמם, מתחמים שונים המאפשרים התאמה איישת מלאה ויצירת זרימה מעולה באירוע (שלם העולה על סך חלקיו וכל הקלישאות – האמיתיות – האלו…), מערכות מולטימדיה משוכללות, בר משקאות מפואר ועוד שלל פינוקים והפתעות ההופכים את גרייס לאולם אירועים מקורי ובאמת מיוחד במינו.

בהקשר לחתונות חד מיניות שאנו מארחים, הניסיון העשיר שלנו בתחום מסוים זה בשוק החתונות מאפשר לנו לסייע ולייעץ לכם גם לגבי רעיונות לטקסי חתונה אלטרנטיביים, אנשי מקצוע איכותיים להובלת הטקס וכיוצא באלו. בגרייס, אתם מוזמנים להיכנס לערב אחד לעולם מרהיב ומעוצב בו נישואים חד מיניים בישראל הם בהחלט מציאות והם מוכרים ומתקבלים בברכה מלאה.

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית