שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חתונה שנייה / פרק ב'

אומרים שחתונה היא אירוע של פעם בחיים. אז אומרים. אם פעם הייתה קיימת התלבטות באם לקיים חתונה שניה, כיום התלבטות זו אינה קיימת. זוגות רבים שמחים לציין את העובדה שדלת חדשה נפתחה עבורם אל עבר פרק חדש בחיים, פרק ב', והם שמחים לערוך אירוע בלתי נשכח וליהנות מהרגע. אם גם אתם נמנים על הזוגות אשר נישאים בפעם השנייה וברצונכם להפיק אירוע של פעם בחיים, לפניכם כמה טיפים בנושא.

מתחילים פרק ב' בהצלחה

פרק ב' הוא מונח השגור בפיהם של הישראלים המודרניים ואכן מדובר בדבר טבעי, ממש חלק מהחיים. ואם התמזל מזלך ויצאת לפרק ב' ושם פגשת את בחיר/ת ליבך, אין זה חריג אף להתחתן שוב. חתונה שניה הנה לא פחות מרגשת, לעיתים אף יותר. מכיוון שהייתם כבר במעמד וצברתם ניסיון תוכלו לצלוח חתונה שניה ביתר קלות, כשאתם יודעים מה עומד על הפרק, מה מחכה לכם ועם אילו אתגרים יהיה עליכם להתמודד.

מה ההבדלים בין חתונה ראשונה לשנייה?

ברוב המקרים זוגות לפני חתונה ראשונה בעיקר מבועתים. הלחצים, החששות, העלויות והרצון להרשים, כל אלו ועוד מונעים את ההנאה הגדולה משלב ההכנות ומכניסים את החתן והכלה לסערת רגשות תמידית. גם באירוע עצמו, הדאגה שהאורחים מרוצים ושהכל מתנהל על מי מנוחות לא פעם מעיבה על היכולת ליהנות, ומונעת מהחתן והכלה להתחבר לאירוע ופשוט להיות נוכחים בו. בחתונה שניה הדבר מעט שונה. לרוב הזוגות מגיעים אליה קצת יותר בשלים, יש להם ניסיון והם יודעים למה הם נכנסים ואיך לסגנן את החתונה שלהם. לכן הם יותר מחוברים לתכנון ומרשים לעצמם ליהנות מהאירוע עצמו.

עמית וליהיעמית וליהי. קרדיט צילום: m.d  סטודיו – מושיקו דהן 

כמה טיפים ונקודות למחשבה לקראת חתונה שניה

יהיו שיגידו שזוגיות של פרק ב' היא הרבה יותר מורכבת. לא פעם מעורבים גם ילדים מנישואים קודמים אשר צריכים להסתגל אל השינוי. לכן אחד הטיפים היותר חשובים בעת תכנון חתונה שניה הוא לשתף את הילדים לאורך התהליך. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא לבחור מיקום אטרקטיבי אשר מתאים למעמד הייחודי. לא כל יום אתם זוכים להזדמנות שניה לאהבה ולכן אירוע מרגש כל כך יש לחגוג במקום מיוחד ולו קונספט בלתי שגרתי ועיצוב מיוחד אשר מדגיש כמה אתם בני מזל וכמה הסיפור שלכם הוא מרגש וייחודי.

אוכל משובח הוא המפתח להצלחה וללבם של האורחים

מלבד בחירת מיקום אשר מציע לכם מעטפת שלמה של שירותים תחת קורת גג אחת ובכך חוסך לכם כאב ראש ומערבולת רגשית, עליכם לדאוג גם לתפריט איכותי. בואו נודה באמת, כבר עברתם זאת פעם אחת, ולכן אתם יודעים מה באמת חשוב. לא פעם לאחר חתונה אנו חושבים: מה יכולנו לעשות אחרת? לכם יש את ההזדמנות להגשים ולממש מחשבות מסוג אלו "ולתקן" את כל השגיאות שנעשו בחתונה הראשונה שלכם. כי בשל הניסיון שצברתם עכשיו אתם הרבה יותר חכמים.

בגרייס אנו מאמינים בשוויון הזדמנויות ובכך שלכל אחד מגיע לאהוב ולממש את האהבה הזאת. לכן אנו מזמינים אתכם לחלוק את האהבה שלכם עם האנשים היקרים לכם בגן האירועים שלנו ולחגוג את העובדה שאתם בני מזל על כך שזכיתם לאהוב שוב.

עמית וליהי
עמית וליהי. קרדיט צילום: m.d  סטודיו – מושיקו דהן