שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הרעיונות הכי מקוריים להצעת נישואין

אחד הדברים אשר יותר חשובים מהשאלה "האם תנשאי לי"? הוא הדרך בה בוחרים לשאול אותה.  בעולם המודרני "סתם" כריעת ברך במסעדה אינה מספיקה, וחתנים רבים משכתבים את התסריט עם הצעות נישואין מקוריות במיוחד. אז לא, אנו לא נשלח אתכם לצנוח ממטוס (שגרתי) וגם לא לצלול עם כרישים (מסוכן…?) אבל כן נספק לכם כמה רעיונות מקוריים שלא ישאירו אף עין יבשה, כולל זו של הכלה.

הקרנה מיוחדת

 החתן לעתיד בסרטון הבא, הזמין את בת זוגו לפיקניק בהפתעה על ראשו של צוק הצופה אל הים. בפיקניק הוא הראה לה סרט קצר הכולל סרטונים של שניהם כילדים קטנים הגדלים לעיני המצלמה. בסוף הסרט הכולל את תקציר חייהם המשותפים הופיעה השאלה המיוחלת: האם תינשאי לי? כאשר החתן לעתיד כורע ברך ומוציא קופסה עם טבעת. רעיון זה מאוד מרגש ואינכם חייבים אף לארגן מקרן, מסך או נקודת חשמל, תוכו להראות לאהובתכם את הסרט גם על מסך הלפטופ ולהציע לה נישואין בכל מקום בארץ ובעולם.

יונה הנושאת טבעת

 טוב אם חיפשתם רעיון מקורי, הסרטון הבא לא ישאיר אתכם אדישים. מדובר בהצעה כל כך מקורית עד שמפתיע שמישהו בכלל חשב עליה. בליבו של מופע להורים וילדים מאלף ציפורים שלח ציפור אל הכלה לעתיד עם פתק ובו השאלה שחיכתה לשמוע. לצדה החתן כרע ברך מיד עם טבעת ביד וכמובן שההתרגשות הייתה בשיאה. אז אם תרצו לשחזר, בדקו מהי האפשרויות הזמינה עבורכם ואם לא ציפור טרף אפשר לשלוח גם יונה.

ארזת את הטבעת הזו לבד

 אם שניכם טסים לחו"ל מדוע לא לנצל את הרגע כדי לארגן איזו הצעת נישואין מיוחדת? אבל לא, אל תטפסו גבוה עד לראש מגדל אייפל או תלכו רחוק עד לירח. אם אתם מחפשים רעיון מקורי, אל תחכו עוד רגע נוסף והציעו כבר על המטוס בדרך אל היעד. נסו לגייס לכך את חברת התעופה, אם אפשר להשמיע שיר לפני ההמראה או הנחיתה, או אפילו לשכנע את הטייס לומר כמה מילים, זה יהיה נפלא. זקוקים לדוגמה? כך עשו זאת בסרטון הבא (הסרטון השני).

פלאש מוב

מכירים את הפלאש מוב? כמה אנשים שמגיעים לאזור מסוים כאילו באופן אקראי ואז פתאום מופעלת מוזיקה וכולם מתחילים לרקוד? יש אנשים שלקחו את הרעיון להפקת הצעת נישואין מקורית. אולם במקום אנשים אקראיים דאגו שכל בני המשפחה יגיעו למקום וירקדו עבור הכלה לעתיד. באיזה קונספט שלא תבחרו תדאגו להשמיע שיר הקשור להצעת נישואין כמו למשל MARRY YOU של ברונו מרס, כפי שעשו זאת בסרטון הבא:

לחיות בסרט לכמה רגעים  

הרבה זוגות יוצאים לסרט בבית קולנוע, זהו עניין שבשגרה. אולם אם אתם יכולים להכין לכלה לעתיד חוויית VIP מיוחדת ואישית, תהיו בטוחים שתהיה זו הצעת נישואין שלא תשכח. פשוט צאו לסרט בבית קולנוע אמיתי, קנו פופקורן ושתייה והקפידו לשמור שלא יהיו ספוילרים. כאשר מגיע השלב של הטריילרים לסרטים שעומדים לצאת בקרוב הציגו טריילר של החתן מציע לכלה נישואין והחיים שיכולים להיות להם ביחד. נדרשת מעט עבודת צילום ועריכה ושיתוף פעולה מטעם בית הקולנוע אבל התוצאה מבטיחה. אם אינכם מצליחים ללכת בגדול, אפשר פשוט להעמיד את החתן על הבמה, כמו שקרה בסרטון הבא: