חזרה לבלוג

חתונה צמחונית

תפריטים המתאימים לתזונה צמחונית אינם עניין נדיר או בעייתי. כל מי שעוסק בתחום של הגשת מזון, גם המוני יודע אילו מנות צמחוניות אפשר להציע או להכין וכך גם לשמח את מי שמתבסס על תזונה זו וגם לאפשר לו ליהנות מטעמים מיוחדים, טעימים וכאלה שמתאימים לנסיבות.

ארגון חתונה צמחונית עשוי להיות אתגר, לאלו שאינם מנוסים בכך. עם זאת, כאשר מקבלים סיוע מאנשי מקצוע הקשורים לתחום ובונים את התפריט לאט לאט ותוך חשיבה מעמיקה – אפשר לקבוע מעבר לכל ספק שלכל האורחים כולם ייהנו מהאוכל וחלקם אפילו יופתעו מסגנון החתונה היחודי הזה ומהמגוון העשיר והאינסופי של מנות צמחוניות טעימות וערבות לחיך.

צילום: שי בן אפרים

אצלנו במתחם האירועים גרייס בראשון לציון תוכלו להפיק חתונה קטנה , גדולה וכל אירוע שתרצו ותוכלו לבחור כל קונספט שחשוב לכם ומהותי עבור האורחים שלכם. חתונה צמחונית? אין בעיה! השף שלנו ישמח להיפגש אתכם, להציג את המבחר המגוון של מנות צמחוניות שמתאימות לכל חתונה ולכל אירוע ושגם תהיינה מתאימות לכל טעם אישי של אורחים. היעדר מנות בשריות מהתפריט אין פירושו שהתפריט יהיה דל או שגרתי ואנחנו מבטיחים לכם מנות מלאות מעוף, טעם והגשה יוצאת מן הכלל. רק לאחר שהאורחים שלכם כבר יהיו שבעים ויחמיאו על האוכל – הם פתאום ישימו לב שהתפריט לא כלל מנות בשריות.

חתונת צמחונית – חתונה מושלמת

יש הרבה יותר במנות הצמחוניות מאשר רק היעדר הבשר. חיבור מיוחד לטבע, צבעוניות מיוחדת שמקורה בפירות וירקות ושלל מאכלים אנינים, מיוחדים וכאלה הם רק חלק מהדברים שיהפכו את החתונה שלכם לאירוע שהוא וואו אחד גדול.

כיום ידוע שהדרך להנאתם של האורחים מהחתונה עוברת דרך הקיבה שלהם – אך לא רק. משמעות הדבר הוא שעל מנת שהאירוע יוכרז כהצלחה האוכל צריך להיות לא רק טעים – אלא גם מיוחד במינו. כשמנות צמחוניות הן גם מנות גורמה מיוחדות ולא אוכל שאוכלים לבד בבית – אי אפשר להיכשל. לכל האורחים יהיה טעים והם ישמחו לגלות דרך נוספת ליהנות מאירוע משמח ומהנה.

מתחם האירועים גרייס בראשון לציון נמצא במיקום נהדר שקל ונוח להגיע אליו מכל אזור המרכז. בסמיכות לכבישים ראשיים אפשר להגיע גם מאזור השרון או הנגב כך שמדובר בעצם במקום מושלם לאירועים, כזה שמתאים למי שמגיע מכל חלקי הארץ. את האורחים יקבל מגרש חנייה גדול, בפנים ימתין להם עיצוב מרהיב שהותאם במיוחד לחתן ולכלה וכמובן צוות עובדים מסור, מחויך וכזה שיעשה את כל מה שדרוש על מנת לוודא שכולם שבעי רצון, נהנים ושמחים במהלך החתונה.

כשהאורחים מרגישים שחשבו עליהם, כשהעיצוב נעים והאווירה טובה וכמובן האוכל טעים – אין ספק שהאירוע כבר על דרך המלך להיות מוצלח, מהנה, משמח וכמובן כזה שייזכר למשך הרבה מאד זמן. אל תתפלאו שהאירועים הבאים שיופקו יהיו כאלה שינסו לחקות את החתונה שלכם, גם עם התפריט הצמחוני המצוין וגם כל שאר האלמנטים שהיו מוצלחים.