בלוג אירועים

כך תתמודדו עם דחיית חתונה

תכנון חתונה זהו מסע מרגש ומלא באהבה. יחד עם זאת, גם כאשר אנו חושבים שחשבנו על הכל, לעיתים החיים עשויים לזמן לנו בדרך אתגרים לא צפויים, ובתקופה הנוכחית זוגות רבים נאלצים להתמודד בעל כורחם עם המציאות של דחיית מועד החתונה.

אף זוג לא רוצה להתמודד עם דחיית חתונה, זו משימה מרתיעה שעל פניו נראה שדורשת המון התעסקות, זמן יקר ומאמץ. כדי להפוך את המשימה שלכם ליותר פשוטה, הכנו לכם צ'קליסט עם פעולות שעליכם לעשות במקרה של דחיית החתונה, מה שיקל על ההתנהלות ויחסוך לכם המון זמן יקר.

בחירת תאריך חדש

יכול להיות ששריינתם את התאריך המושלם. העובדה שכבר עשיתם זאת פעם, אינה אומרת שלא תוכלו לעשות זאת שוב. זה אומנם מעציב לדחות חתונה, אך אם זאת המציאות, קחו נשימה עמוקה ושבו ליד לוח השנה כדי לבחור תאריך חדש שגם תאהבו. היו גמישים בעת בחירת התאריך החדש וקחו בחשבון את הזמינות של אולם האירועים והספקים. ראו זאת כהזדמנות לעשות משהו חדש כמו למשל לבחור תאריך בעונה אחרת שתוסיף את קסמה לחגיגות החתונה שלכם.

שליחת עדכונים לאורחים

אחרי שבחרתם תאריך חדש, זה הזמן לעדכן את האורחים על כך שיש שינוי בתכניות. אנו מבינים שזה עשוי להיות מביך, לשלוח הודעה על דחיית החתונה, והדרך הטובה ביותר להתגבר על המבוכה היא באמצעות הומור וקסם אישי. אתם יכולים לשלוח הודעה הומוריסטית אשר משקפת את האישיות שלכם, תוך שמציגה את התאריך החדש, אנו בטוחים שתצליחו לחשוב על ניסוח שובב שיעלה חיוך על פניהם של האורחים.

חידוש החוזים עם הספקים

בדקו את החוזים שלכם עם הספקים, שימו לב לסעיפים העוסקים במדיניות של ביטולים או דחיית חתונה, ואל תהססו לפנות אליהם כדי להסביר את מצבכם ולעדכן על שינוי בתוכניות. רוב הספקים מבינים שיכולות להיווצר נסיבות בלתי צפויות, ובהמון מקרים הם יוכלו להתאים את עצמם לשינויים. מה גם שרוב הסיכויים שישנו חוזה ובחוזה כתובות כל הדרכים הנכונות להתנהלות במקרה ועולה הצורך בדחיית האירוע. נסו לשריין את הספקים הקיימים לתאריך החדש, ואם הם כבר תפוסים, זה הזמן לחפש אחר ספקים חדשים.

שינוי בכמות המוזמנים

לעיתים שינויים כמו דחיית החתונה יכולים להוביל גם לשינויים בכמות המוזמנים. בין אם ישנם מוזמנים שלא יכולים להצטרף בתאריך החדש, בין אם החלטתם לקיים חתונה קטנה יותר מכורח הנסיבות ובין אם דווקא להיפך, תרצו למקסם את החגיגות, ראו את השינוי כהזדמנות לציין את החתונה שלכם באופן בלתי נשכח, כפי שתמיד חלמתם.

תאמו את השינויים מול אולם האירועים

אם אתם מתחתנים באולם אירועים, צרו קשר עם המקום כדי לדון בכל השינויים. מטבע הדברים, יהיה עליכם לסגור מול האולם את התאריך החדש ולוודא זמינות, ורק לאחר מכן לגשת לכל הפרטים האחרים. אתם גם יכולים להיעזר בצוות האולם. צוות האולם מנוסה בכל הפן הלוגיסטי ובטוח יודע כיצד לטפל בדחיית חתונה בשל נסיבות בלתי צפויות. הצוות ישמח לשתף אתכם פעולה ולהפוך את השינוי לכמה שיותר פשוט וקל, כדי לחסוך מכם את כל התחושות הלא נעימות שאולי יכולות להתלוות לתהליך.

השלימו עם הבלתי צפוי

דחיית חתונה עשויה להיות לא נעימה, אך תמיד כדאי לראות את הטוב שיצמח מן האתגר. בזמן הנוסף תוכלו רק לשדרג את החתונה שלכם, להיפתח לרעיונות חדשים, לנשום אוויר או פשוט לקחת לעצמכם את הזמן כדי להירגע ולהמתין ליום המיוחד שלכם. זכרו שלעיתים החיים בלתי צפויים, אך עם גמישות, יצירתיות, חיוביות וקצת הומור תוכלו לקחת את הטוויסט הלא הצפוי ולהפוך אותו לפרק מיוחד בסיפור האהבה שלכם!

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

להתחתן בחורף - להרגיש באביב
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
יותר משתלם, יותר רומנטי והרבה יותר ממה שחלמתם
ציינו את המילים: "חתונת חורף חלומית" ותנו לנו לדאוג לשאר