בלוג אירועים

חתונה ביום חמישי

זוגות רבים מתכננים אם החתונה שלהם ומחפשים את היום המושלם לחגוג בו. אי אפשר להתעלם מכך שלאורך שנים רבות חתונות ביום חמישי נחשבות לפסגת השאיפות, וישנם זוגות שלא מוכנים להתפשר על כל יום אחר, גם אם זה אומר שיצטרכו להמתין יותר זמן עד ליום החתונה המיוחל. 

ולמרות שהאווירה בחתונה היא זו שבסופו של דבר תכתיר את האירוע כהצלחה, לכל היתרונות שמציעה חתונה ביום חמישי אין תחרות. לכן אם אתם מתלבטים או עדיין לא סגורים על היום שבו תתחתנו, ריכזנו לכם את כל היתרונות של חתונה ביום חמישי, שכדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים וסוגרים תאריך.

מתי אסור להתחתן

אתם יכולים לחגוג כל סוף השבוע!

אחד היתרונות המעולים של חתונה ביום חמישי הוא שיש לכם את כל סוף השבוע לאחריה. אתם יכולים להפוך את סופ"ש החתונה שלכם להפנינג כיפי עם בני המשפחה והחברים, ולבלות זמן רב יותר עם כל מי שהגיע לחגוג אתכם. אתם יכולים להאריך את החגיגה, לשלב גם לינה, להרשות לעצמכם לחגוג בלוקיישן מיוחד, לערוך סדרה של אירועים במהלך סוף השבוע ולאפשר לדמיון שלכם להפליג. 

חתונה ביום ה' – חגיגה עד השעות הקטנות של הלילה

יתרון נוסף של חתונה ביום חמישי הוא שרוב האנשים לא עובדים ביום שישי, כך שכולם יכולים לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה. אף אחד מהאורחים לא יהיה לחוץ לחזור מוקדם וכולם ינצלו את הזמן כדי לחגוג אתכם במסיבה כיפית ביום שהכי מזוהה עם חתונות. חמישי בערב זו ההזדמנות של כולם להשתחרר אחרי שבוע עבודה, להיות משוחררים יותר בחתונה ולהרשות לעצמם ליהנות. 

חתונת חמישי – יותר אישורי הגעה מהאורחים

חתונה ביום חמישי מאפשרת גם לאורחים שמגיעים מרחוק להגיע לחגוג אתכם. רוב האנשים לא צריכים לקום מוקדם למחרת, והעובדה שאפשר לשלב גם לינה בסופ"ש, הופכת את ההגעה מיעדים רחוקים, כמו הצפון או הדרום, להרבה יותר פשוטה ונינוחה. למרות שהאנשים החשובים לכם יגיעו לחגוג אתכם בכל יום בשבוע, יש יותר סיכוי שביום חמישי, יותר מוזמנים יאשרו הגעה, לעומת ימים אחרים באמצע שבוע

עיצוב אירועים רומנטי חתונות גרייס ראשון לציון

אווירה של מסיבה – חמישי אחה"צ

אי אפשר להתווכח עם האווירה של יום חמישי אחר הצהריים. כאשר יום חמישי מגיע כולם כבר מתחילים להריח את סוף השבוע, הרבה יותר נינוחים, ורק מחכים להרים כוסית וקצת ליהנות מהזמן שהתפנה. כאשר החתונה שלכם נערכת ביום חמישי, המוזמנים יצפו לה, כולם ישמחו להיפגש עם בני משפחה וחברים שלא ראו הרבה זמן, לאכול אוכל טוב, לרקוד, לשתות כוס יין, להתלבש יפה. ואת האווירה הזאת הם יביאו ליום החתונה שלכם. 

לבסוף, כל יום בשבוע הוא יום טוב לחגוג את האהבה שלכם, אך אין ספק שלחתונה ביום חמישי יש קסם מיוחד ואווירה שאין לה תחרות. לכן אם התלבטתם או תהיתם באיזה יום כדאי להתחתן, אין ספק שכדאי לשקול את יום חמישי.

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

להתחתן בחורף - להרגיש באביב
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
יותר משתלם, יותר רומנטי והרבה יותר ממה שחלמתם
ציינו את המילים: "חתונת חורף חלומית" ותנו לנו לדאוג לשאר