בלוג אירועים

הזמנה דיגיטלית לחתונה: סקירת אפילקציות בחינם

אם אתם מתכננים חתונה בקרוב, אתם כבר בטוח מבינים כמה השקעה ותכנון זה מצריך. חתונה גדולה או קטנה, מסורתית או אלטרנטיבית, יש שפע תיאומים, ארגונים וכמובן החלטות, כולל למשל ההזמנות לחתונה – שלגביהן אתם יכולים לייעל ולהוזיל את התהליך בעזרת שליחת הזמנה דיגיטלית לחתונה, ישירות לסמארטפון של המוזמנים. היום אנחנו חיים בעידן דיגיטלי ועושים שלל משימות באמצעים דיגיטליים ומקוונים, לכן זה אך הגיוני ומתבקש שאת הזמנות הנייר המסורתיות יחליפו הזמנות דיגיטליות.

עם הזמנות חתונה דיגיטליות המוזמנים לחתונה מקבלים את ההזמנה המעוצבת והמדליקה ישירות לסמארטפון, הם יכולים מיד להגדיר תזכורת ליום המאושר והמרגש שלכם ואפילו לנווט לאולם האירועים – GRACE אירועים בראשון לציון כמובן – בלחיצה אחת דרך ההזמנה. 

בגרייס אולם אירועים אנו עוזרים לכם בכל היבט של ארגון חתונת החלומות שלכם, לכן הכנו עבורכם מדריך שימושי ויעיל לאפליקציות להכנת ושליחת הזמנות לחתונה.  

שימו לב שחלק מהשירותים החינמיים להפקת הזמנות חתונה לסמארטפון מאפשרים קבלת השירות בחינם, אבל עם הגבלת כמות המספרים שניתן לשלוח אליהם את ההזמנה, כאשר מעבר לכמות מינימאלית זו יש לעיתים צורך לרכוש חבילה מתאימה. בכל מקרה, שירות דיגיטלי של הזמנות חתונה ייצא יותר זול מאשר העלות של עיצוב הזמנה, הדפסה ושליחה בדואר.

אפליקציות ליצירת הזמנות דיגיטליות לחתונה

DIGINET – הזמנה דיגיטלית בחינם

שירות DIGINET כולל מציע שירות מקיף לניהול אירועים פרטיים ועסקיים, כאשר בין היתר הוא גם מציע אפשרות להכנת הזמנה דיגיטלית חינם ליום החתונה שלכם. ההזמנות דרך אפליקציית ואתר DIGINET כוללות עיצוב הזמנה חינם מותאם אישית וייחודי שאתם מכינים, עם כל הפרטים לאירוע המתקרב, אפשרות להוספת התאריך ליומן בטלפון, ניווט WAZE ישירות מההזמנה וכמו כן אישורי הגעה, פירוט האם המוזמנים צריכים הסעה, בקשות מיוחדות ומפה לאולם. 

iEvent

השירות של חברת iEvent מציע ממשק נוח ואסתטי לעיצוב הזמנה לחתונה ושליחה לרשימת מספרים מוגדרת. תוכלו לבחור תמונות משלכם וגם לשלב תמונות אטרקטיביות ממאגר התמונות הפנימי של iEvent. הזמנות דיגיטליות דרך השירות כוללות עיצוב מותאם אישית ומקורי, ניהול אישורי הגעה בממשק מסודר וייעודי והתממשקות לניווט WAZE. 

Inviter

חברת Inviter היא מהגדולות בתחום של אפליקציות לניהול ותכנון אירועים בשוק הישראלי. החברה מציעה עיצוב הזמנה דיגיטלית חינם עם שלל מאפיינים ואפשרויות. דרך שירות Inviter להזמנות חתונה דיגיטליות תוכלו להפיק הזמנה מעוצבת ואישית הכוללת: ניהול אישורי הגעה, קביעת תזכורות למוזמנים והוספה ליומן, ניווט לאולם עם WAZE ועוד. שירותים נוספים בתשלום כוללים ניהול הושבה דיגיטלי, תיאום טרמפים, ספר ברכות, אלבום תמונות, מתן מתנה באשראי, הודעות תודה למוזמנים ועוד.

Wedivite

אפליקציית Wedivite פעילה גם בחו"ל ומציעה שירות ניהול אירועים נרחב ועם משק טכנולוגי מתקדם ואטרקטיבי למדי. האפליקציה מאפשרת יצירת הזמנה אישית בחינם, כאשר היא כוללת את כל הפרטים, שמירת תאריך ושעה ביומן הסמארטפון, ניווט לאולם, ניהול אישורי הגעה ואפשרויות מיוחדות נוספות כמו המלצות לשירים בחתונה ע"י האורחים, אלבום תמונות חברתי, ספר ברכות לחתונה, מערכת לסידור מקומות ישיבה,  מתנות באשראי וכן תמיכה בינלאומית בשירות. 

BDare

גם השירות של BDare עובד בישראל וברחבי העולם. השירות מציע ממשק ידידותי ומודרני להכנת הזמנות למגוון אירועים, כאשר הוא מתאים גם להזמנות לחתונה כמובן. השירות חינמי ומאפשר עיצוב הזמנה אישית הנשלחת ישירות לסמארטפון של המוזמנים וכוללת: אישורי הגעה ישירות מההזמנה, מפה לאולם וניווט ב-WAZE וגוגל מפות, מצגת תמונות ממדיה חברתית, סרטון וידאו כמעין טריילר לחתונה, לוח ברכות ושליחת סידור ההושבה לאורחים שאישרו הגעה. 

הסדרנית

שירות הסדרנית הוא במהותו שירות לניהול אירועים, עם מגון שירותים ואפשרויות לתכנון וניהול יעילים של חתונות ושלל אירועים פרטיים ועסקיים, כמו גם אינדקס ספקים הולך וגדל. כמוצר משלים למכלול שירותי "הסדרנית", קיים גם שירות הפקת הזמנה דיגיטלית לחתונה. ההזמנות בשירות זה הן גם כמובן הזמנות חכמות לחתונה – קרי, הן כוללות אישורי הגעה, הוספה ליומן הטלפון, קישור לניווט ישיר ב-WAZE וקבלת תזכורות לגבי התקרבות החתונה. 

הזמנות דיגיטליות לחתונה הן פיתרון יעיל ונגיש במיוחד המאפשר לכם גם להקל על המוזמנים וגם לנהל את אישורי ההגעה ביתר נוחות ואפקטיביות. פיתרון זול להזמנות החתונה שלכם ובנוסף זוהי גם דרך מקורית ומדליקה להזמין את המוזמנים שלכם, זה אפילו פתרון סביבתי יותר מהדפסת הזמנות. אז אין מה להתלבט, עצבו לעצמכם הזמנה דיגיטלית והפיצו את בשורת החתונה המהממת שלכם!

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית