בלוג אירועים

אירועים מיוחדים: מה עושה את ההבדל בין אירוע רגיל למיוחד

בעולם שבו יש כל כך הרבה אירועים מדי יום ביומו, טבעי שתרצו לדעת מה יהפוך את האירוע שלכם ליוצא מגדר הרגיל. אם רציתם לדעת מה עושה את ההבדל בין עוד אירוע רגיל לאירוע מיוחד באמת, וכיצד אפשר להשאיר רושם על האורחים שלכם, תנו לנו לחדש לכם – אירועים מיוחדים באמת אינם רק ממלאים את הדרישות הבסיסיות של אוכל ובידור, הם עוסקים ביצירת חוויה סוחפת שכובשת את ליבם של האורחים מתחילת האירוע ועד סופו. 

רוצים לדעת כיצד לעשות זאת? על מנת שתוכלו להפוך את האירוע שלכם ליחיד ומיוחד, אנו מוכנים לחשוף בפניכם כמה סודות מקצועיים. 

לוקיישן מרהיב

אירוע שגרתי יתקיים במיקום שגרתי לעומת אירוע מיוחד, אשר יתקיים בלוקיישן מיוחד ובו אלמנטים עיצוביים בלתי צפויים היוצרים אפקט "וואו" כבר למן הרגע הראשון. לא משנה איזה אירוע תבחרו לקיים, כדי להפוך את החוויה לבלתי נשכחת, עליכם לבחור בלוקיישן המתאים.
המלצה שלנו – התרחקו מהצפוי ובחרו במקום שיוסיף קסם מיוחד לאירוע שלכם. המקום עצמו הוא חלק בלתי נפרד מהנרטיב של האירוע, הוא נקודת המפגש הראשונה של האורחים עם האירוע והוא מכין את הבמה לחוויה בלתי נשכחת באמת. 

שילוב אטרקציות

שלבו אטרקציות אינטראקטיביות שיעלו את האירוע שלכם לרמה אחרת לגמרי. יש כל כך הרבה אטרקציות לבחור מהן ואתם מוזמנים ללכת עד הסוף עם מופעים אקרובטיים, חוויות מציאות מדומה, תאי צילום, משחקים, פעילות שמשתפת את קהל המשתתפים, הופעה או כל רעיון אחר ומקורי שיש לכם. ישנן אטרקציות אשר מוסיפות אלמנט של ריגוש ודינמיות לאירוע, ויכולות לשנות מקצה לקצה את האווירה באירוע שלכם.

יצירתיות קולינרית

התפריט שתגישו באירוע שלכם אינו רק אמצעי להזנת האורחים, לכן אל רק תסמנו וי או תגישו לאורחים אוכל אירועים. ראו זאת כהזדמנות מיוחדת לעורר את כל החושים של האורחים שמגיעים לאירוע שלכם. במקום קייטרינג סטנדרטי שלבו חוויות קולינריות כמו דוכני אוכל, שכל דוכן מייצג מקום אחר בעולם. אפשר לשלב טבחים אשר מכינים את האוכל במקום, מול עיניהם של האורחים, או פוד טראק עם מגוון פינוקים מענגים. תפריטים מיוחדים שמותאמים לקונספט של האירוע גם יכולים לשפר את החוויה הקולינרית מקצה לקצה ולהשאיר את האורחים נלהבים. 

קונספט ייחודי

אחת הדרכים ליצור עניין מיוחד היא על ידי בחירת קונספט מרכזי שיבוא לידי ביטוי בכל היבט של האירוע מעיצוב המקום ועד לאווירה הכללית ואפילו לקוד הלבוש. יש כל כך הרבה רעיונות לבחור מהם שרק השמיים הם הגבול: קרקס, וינטג', יער, חלל חיצון, בינה מלאכותית, שנות ה- 60, דיסקו, פנטזיה, גיבורי על… אנו בטוחים שהבנתם את העיקרון. ככל שהקונספט שלכם יהיה מגובש יותר, כך תוכלו ליצור לאורחים חוויה מדהימה ומיוחדת וזיכרון שילווה אותם לאורך זמן. 

טאץ' אישי

אתם יכולים לשמח את האורחים שלכם עם מתנות קטנות ומזכרות שמביאות לידי ביטוי את הקונספט המיוחד שבחרתם לאירוע. ובאופן כללי – מזכרות מוסיפות פן יותר אישי ושולחות אותם הביתה עם זיכרון מיוחד. אפשר לשלב מזכרות עם חריטה אישית, או ברכה מיוחדת. אפשר לשלוח את האורחים הביתה עם שקית מתנות או לבחור בכל רעיון אחרת שייתן להם תזכורת מוחשית לאירוע, ופיסה קטנה ממנו לקחת איתם הביתה.

הפתעות קטנות 

שלבו באירוע שלכם הפתעות קטנות שירשימו את האורחים, ויגרמו להם להחסיר פעימה, כמו למשל: הופעות אורח מפתיעות של ידוענים, מופעי בידור מאולתרים, אמני קרקס שיקבלו את פניהם, סדנת תיפוף או כל מיני פעילויות והופעות ספונטניות ומפתיעות שישמחו וירגשו אותם וישמרו עליהם בעניינים. רגעים מפתיעים משלבים אלמנט של התרגשות לאירוע והופכים אותו להרבה יותר מיוחד.

ובעיקרו של דבר, 

ההבדל בין אירוע רגיל לאירוע מיוחד, בא לידי ביטוי בתשומת לב לפרטים הקטנים וביכולת ליצור חוויה רב חושית עבור המשתתפים. גרייס כאן עבורכם כדי להוציא לפועל כל חזון ורעיון מיוחד שיש לכם, תוך שמעמידים לרשותכם את האולם שלנו ועיצובו הייחודי שיהוו את הבסיס לחוויה בלתי נשכחת. 

כמתכנני אירועים מנוסים אנו יודעים כיצד להפוך אירועים רגילים לאירועים מיוחדים שיוצרים אפקט "וואו" ומשאירים רושם על האורחים גם לאחר שהאירוע נגמר! מוזמנים ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים.

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

להתחתן בחורף - להרגיש באביב
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
יותר משתלם, יותר רומנטי והרבה יותר ממה שחלמתם
ציינו את המילים: "חתונת חורף חלומית" ותנו לנו לדאוג לשאר