שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חתונה הפוכה

לרוב החתונות ישנו סדר מובנה, גם אם באופן לא מכוון: מגיעים לקבלת פנים, מנשנשים מעט, עוברים לחופה, רוקדים ואוכלים. ועל אף שזו השגרה, ישנם זוגות אשר רוצים להיות מיוחדים ולהתחתן מעט אחרת. בשבילם הקונספט של חתונה הפוכה יהיה הרבה יותר אטרקטיבי.

מהי חתונה הפוכה? אם מצאתם את עצמכם שואלים את השאלה בעת קריאת השורות למעלה, הרשו לנו לעשות לכם מעט סדר: בעוד שלחתונה "רגילה" יש סדר קבוע, בחתונה הפוכה וכנגזר משמה, הסדר מעט הפוך. בין אם מחליטים לאכול לפני החופה, בין אם לרקוד ורק אז לערוך את הטקס, בין אם קודם כל חופה ואז אוכל ובין אם כל סדר אחר ומיוחד שעולה על דעתכם. בשורה התחתונה: כאשר מתכננים חתונה הפוכה אתם אלו שקובעים ומחליטים כיצד היא תתנהל, תוך התייחסות לרצונות ולסדרי העדיפויות שלכם.

בואו לקרוא על נעמה וליאור שכבר עשו זאת אצלנו בגרייס אירועים

למי מתאימה חתונה הפוכה?

חתונה הפוכה מתאימה לזוגות שמחפשים משהו מעט שונה אולם בפועל זהו קונספט שנעשה יותר ויותר פופולרי. זוגות רבים מעדיפים לקחת את השליטה לידיים שלהם ולהכתיב את ההתנהלות של האירוע כפי שהם רואים לנכון. כמובן שחתונה בקונספט הפוך פחות מתאימה לזוגות מסורתיים, אולם היא כן תתאים לכאלו אשר מעט נמאס להם מהסדר הרגיל ולכן הם מחפשים לתבל מעט את העניינים ולערוך חתונה יותר מיוחדת ומקורית.

מה היתרונות?

לחתונה הפוכה ישנם שפע של יתרונות. ראשית כל, בימים החמים של השנה, אם עורכים את החופה מוקדם יותר נהנים מהנוף והאווירה הקסומים של שעת בין הערביים. הימים יותר ארוכים והשקיעה חלה בין שש וחצי לשבע בערב ואפשר לערוך חופה מאוד מיוחדת כתוצאה מכך. אם עורכים את החופשה בהתחלה אפשר לכלול בה רק את בני המשפחה והחברים הקרובים, כאשר שאר האורחים יגיעו היישר לארוחה ולריקודים. קונספט אחר של חתונה הפוכה הוא קודם אוכל אחר כך חופה. כאן האורחים קודם כל אוכלים ורק לאחר מכן שותפים לטקס. יש לכך יתרון במיוחד בחתונות ערב בהן יוצא שהאוכל מוגש בשעה מאוחרת. כאשר בוחרים בקונספט הנ"ל אפשר אף לוותר על הנשנושים של קבלת הפנים. ישנם מגוון סגנונות חתונה שונים מהאירוע המסורתי כיום ואתם כזוג צעיר המארגן חתונה יכולים לבחור את מה שהכי מתאים לכם.

אצלנו בגרייס תוכלו להתחתן בדיוק כמו שאתם רוצים

לחתונה הפוכה ישנם יתרונות רבים והמרכזי ביניהם הוא שאתם מחליטים מהו הסדר הנכון לכם. אולם בשביל שכל הטוב הזה יתקיים עליכם לבחור מיקום אטרקטיבי וזורם אשר תומך בכל רעיון או חלום שיש לכם. בגרייס אנו חושבים שהחתונה המושלמת משתנה מזוג לזוג ויש לנו את כל הניסיון והיכולת לאפשר לכם להגשים את החלום ולהתחתן בדיוק כפי שאתם רוצים. אנו נשמח ללוות אתכם בתכנון יומכם המיוחד ולוודא שכל הרעיונות המקוריים והמיוחדים שלכם יצאו לפועל. אנו נאפשר לכם להביא לידי ביטוי את כל הרצונות האישיים שלכם, כך שלבסוף החתונה תתנהל בדיוק כפי שחלמתם.

אם חתונה הפוכה זהו הקונספט שמתאים לכם, אנו כאן כדי לגרום לה לקרות. צרו עמנו קשר או תאמו פגישה ונסייע לכם להגשים את החלום.