בלוג אירועים

חתונה הפוכה

לרוב החתונות ישנו סדר מובנה, גם אם באופן לא מכוון: מגיעים לקבלת פנים, מנשנשים מעט, עוברים לחופה, רוקדים ואוכלים. ועל אף שזו השגרה, ישנם זוגות אשר רוצים להיות מיוחדים ולהתחתן מעט אחרת. בשבילם הקונספט שנציג כאן יהיה הרבה יותר אטרקטיבי.

אם מצאתם את עצמכם מעט מבולבלים בעת קריאת השורות למעלה, הרשו לנו לעשות לכם מעט סדר: בעוד שלחתונה "רגילה" יש סדר קבוע, בחתונה הפוכה וכנגזר משמה, הסדר מעט הפוך. בין אם מחליטים לאכול לפני החופה, בין אם לרקוד ורק אז לערוך את הטקס, בין אם קודם כל חופה ואז אוכל ובין אם כל סדר אחר ומיוחד שעולה על דעתכם. בשורה התחתונה: כאשר מתכננים חתונה כזו אתם אלו שקובעים ומחליטים כיצד היא תתנהל, תוך התייחסות לרצונות ולסדרי העדיפויות שלכם.

בואו לקרוא על נעמה וליאור שכבר עשו זאת אצלנו בגרייס אירועים

מה זה חתונה הפוכה ולמי היא מתאימה?

חתונה זו מתאימה לזוגות שמחפשים משהו מעט שונה אולם בפועל זהו קונספט שנעשה יותר ויותר פופולרי. זוגות רבים מעדיפים לקחת את השליטה לידיים שלהם ולהכתיב את ההתנהלות של האירוע כפי שהם רואים לנכון. כמובן שחתונה בקונספט הפוך פחות מתאימה לזוגות מסורתיים, אולם היא כן תתאים לכאלו אשר מעט נמאס להם מהסדר הרגיל ולכן הם מחפשים לתבל מעט את העניינים ולערוך חתונה יותר מיוחדת ומקורית.

מה היתרונות של חתונה הפוכה?

לחתונה זו ישנם שפע של יתרונות. ראשית כל, בימים החמים של השנה, אם עורכים את החופה מוקדם יותר נהנים מהנוף והאווירה הקסומים של שעת בין הערביים. הימים יותר ארוכים והשקיעה חלה בין שש וחצי לשבע בערב ואפשר לערוך חופה מאוד מיוחדת כתוצאה מכך. אם עורכים את החופה בהתחלה אפשר לכלול בה רק את בני המשפחה והחברים הקרובים, כאשר שאר האורחים יגיעו היישר לארוחה ולריקודים. קונספט אחר הוא קודם אוכל אחר כך חופה. כאן האורחים קודם כל אוכלים ורק לאחר מכן שותפים לטקס. יש לכך יתרון במיוחד בחתונות ערב בהן יוצא שהאוכל מוגש בשעה מאוחרת. כאשר בוחרים בקונספט הנ"ל אפשר אף לוותר על הנשנושים של קבלת הפנים. ישנם מגוון סגנונות חתונה שונים מהאירוע המסורתי כיום ואתם כזוג צעיר המארגן חתונה יכולים לבחור את מה שהכי מתאים לכם.

אצלנו בגרייס תוכלו להתחתן בדיוק כמו שאתם רוצים

לחתונה הפוכה ישנם יתרונות רבים והמרכזי ביניהם הוא שאתם מחליטים מהו הסדר הנכון לכם. אולם בשביל שכל הטוב הזה יתקיים עליכם לבחור מיקום אטרקטיבי וזורם אשר תומך בכל רעיון או חלום שיש לכם. בגרייס אנו חושבים שהחתונה המושלמת משתנה מזוג לזוג ויש לנו את כל הניסיון והיכולת לאפשר לכם להגשים את החלום ולהתחתן בדיוק כפי שאתם רוצים. אנו נשמח ללוות אתכם בתכנון יומכם המיוחד ולוודא שכל הרעיונות המקוריים והמיוחדים שלכם יצאו לפועל. אנו נאפשר לכם להביא לידי ביטוי את כל הרצונות האישיים שלכם, כך שלבסוף החתונה תתנהל בדיוק כפי שחלמתם.

שאלות נפוצות

חתונה הפוכה זו חתונה בעלת קונספט ייחודי אשר שובר את המוסכמות המסורתיות. בעוד שרוב החתונות מתנהלות בסדר מסוים, בחתונה הפוכה הסדר הפוך. למשל, אם בטקס החתונה המסורתי סדר האירועים יהיה: קבלת פנים, טקס, ארוחה ומסיבה, חתונה הפוכה יכולה להתחיל בארוחה והחופה תתקיים אחריה.
בחתונה הפוכה סדר האירוע הנהוג שונה, ולמעשה אתם אלו שמתכננים את הזרימה, יחד עם צוות האירועים שלנו. יש כמה וכמה אפשרויות לבחור מהן, ואפשר להחליט על הזרימה וההתנהלות בהתאמה לכם ולחזון המיוחד שלכם.

חתונות הפוכות מציעות טוויסט מרענן, ומאפשרות לזוגות ליצור יום חתונה בלתי נשכח, ולא שגרתי עבור עצמם האורחים שלהם. היפוך סדר החתונה מאפשר ליצור אווירה ייחודית בהתאמה אישית לכם ולהעדפות שלכם (כמו כן, הוא מאפשר לדוגמא לאורחים המבוגרים לקחת חלק בארוחה ובחופה מבלי שיצטרכו "לסבול מהחלק של ריקודים מרעישים"). כמובן שזה לא מתאים לכל זוג, ועליכם לבחון את היתרונות והחסרונות לפני שאתם מחליטים.

ת: בוודאי! הנה כמה דוגמאות לאופן שבו ניתן לבנות חתונה הפוכה:

  • מתחילים עם החופה – האירוע יוצא לדרך כאשר בני הזוג עומדים מתחת לחופה מעוצבת, מוקפים באנשים הקרובים להם ביותר. לאחר החופה נעבור לקבלת הפנים עם משקאות, כיבוד וחלק אומנותי. הערב ימשיך עם ארוחת ערב ויסתיים במסיבה תוססת וריקודים אל תוך הלילה.
  • החתונה ההפוכה הקלאסית – מתחילים עם ארוחה – האירוע מתחיל בחוויה קולינרית וסוחפת לכל החושים, לאחר מכן יתקיים טקס חופה וקידושין ולבסוף האורחים עוברים לקפץ על רחבת הריקודים ומאוחר יותר, כאשר כולם באווירה טובה, שמחים ומרוצים.
  • מתחילים עם מסיבה – האורחים מגיעים למקום ונהנים מאווירה אנרגטית, מוזיקה, ריקודים ופעילויות אינטראקטיביות. משם ממשיכים לארוחת הערב, והאורחים נהנים מארוחה טעימה ושיחות. לבסוף, בני הזוג תופסים את מרכז הבמה מתחת לחופה, והערב מסתיים עם חלק אומנותי רגוע.


כמובן שאלו רק כמה דוגמאות והצוות שלנו בגרייס ישמח לעבוד אתכם בשיתוף פעולה הדוק כדי לתכנן ולהפיק חתונה הפוכה שתואמת להעדפות הייחודיות שלכם! במידה ויש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לענות לכם.

אם חתונה הפוכה זהו הקונספט שמתאים לכם, אנו כאן כדי לגרום לה לקרות. צרו עמנו קשר או תאמו פגישה ונסייע לכם להגשים את החלום.

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית