שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חוגגים חינה כמו שצריך

חגיגות החינה קיימות מזה שנים רבות – כבר בהיסטוריה של עמים שונים שחיו במזרח התיכון, בהודו ובאפריקה. במהלך השנים אימצו אותן חלק מיהודי המזרח, והיום מהוות חגיגות החינה חלק מהותי מהתרבות שלנו בישראל.

החינה היא טקס מעבר מחיי הזוג בנפרד לחייהם המשותפים,במהלך החגיגות נפגשים החברים, בני המשפחה והמכרים של בני הזוג שנישאים ומבלים אתם במשך שעות רבות. במסגרת הטקס נמרח חומר בצבע אדום – כתום בצורה עגולה על גבי כפות ידיהם של הכלה והחתן, חומר זה מופק מהעלים של צמח החינה. המריחה מרמזת על צורה של מטבע ומסמלת מזל טוב. היום בוחרים זוגות רבים להשקיע באירוע החינה שמהווה חגיגה שמקדימה לחתונה ולפתוח את חייהם המשותפים בהרבה שמחה (ובינינו, גם עם הרבה מתנות שעוזרות מאוד בתחילת החיים המשותפים).

איך מתכננים חינה?

ארגון חינה הוא פרויקט לכל דבר שכן יש להגדיר את התקציב לחגיגה, להכין רשימת מוזמנים, לשלוח הזמנות, לבחור מקום לאירוע, לבחור תפריט (שיכול להיות מסופק ע"י אולם האירועים או חברת קייטרינג חיצונית) וכמובן – לדאוג ללבוש שמתאים למסורת של החינה ולתכנן את הטקס בהתאם לעדה אליה שייכים (ולדאוג לעיצוב האולם ולכל המאכלים המסורתיים שיכולים להיות: מטבוחה, סלט גזר חריף, פסטלים, קבבונים, דג חריימה חריף, מופלטה, עוגיות מרוקאיות ומאכלים נוספים.

מעוניינים לחגוג חינה במקום מרשים עם אווירה נעימה ולחסוך מאמצים?

בני זוג רבים שנמצאים לפני חגיגות החינה עשויים להיקלע ללבטים רבים בנוגע למיקום האירוע, תאריך האירוע, המאכלים שיוגשו במהלכו, מספר המוזמנים ושאלות נוספות. חלק רב מהשאלות והקשיים שמתעוררים בעקבות ארגון האירוע יכולים להיפתר בקלות על ידי מציאת מקום מתאים.

 אם אתם נמצאים בשלב ההתלבטויות, תוכלו לחגוג את טקס החינה בדרכים יצירתיות וייחודיות ולשמור על החמימות והאווירה המשפחתית באמצעות חגיגה באולם אירועים מושקע. הפקת אירוע באולם תחסוך לכם השקעה רבה משום שבניגוד למצב בו חוגגים בבית לא תצטרכו לבשל במשך שעות, לסדר את החלל ולדאוג לכל הציוד הדרוש כך שתוכלו לחגוג את הטקס בתנאים הטובים והנוחים ביותר ובמקום נעים ומזמין.

איך לבחור אולם אירועים לחינה?

כפי שציינו – בחירה באולם אירועים מרשים שדואג לכל הפרטים שנחוצים לאירוע – בין אם מדובר על תאורה, עיצוב, מנות איכותיות, מוסיקה וכל הנושאים המהותיים האחרים היא החלטה חשובה משום שהיא תאפשר לכם ולבני המשפחה שלכם להסיר דאגות וליהנות כמה שיותר.

נשמח להציע את גן האירועים GRACE גם לחגיגות החינה שלכם. GRACE הינו גן אירועים אורבני מרשים ומעוצב באופן ייחודי שנמצא במרכז גוש דן. השילוב בין המראה האורבני היוקרתי יחד עם האווירה הרומנטית, רמת השירות הגבוהה, המרחב הגדול שמתאים לכ- 200-450 אורחים, הנגישות, העיצוב המחושב והמדויק והמנות הנפלאות כדוגמת: חלת בצל שמוגשת במחבת, חציל ראגו, פילה סלמון עם תערובת אגוזים, חמוצים יפניים, אנטריקוט עשיר עם ירקות על הגריל, סורבה פסיפלורה ומנות איכותיות נוספות הופכים את הבחירה ב –GRACE לבחירה נכונה שתשאיר לכם ולכל האורחים שלכם טעם טוב של חוויה נפלאה.