סיפורי זוגות

החתונה הקסומה של יוליה ושי - נשף תחפושות דיסני מטריף!

אולם אירוע טבעוני

הצעת נישואין

הצעת הנישואין של שי ליוליה הייתה במהלך טיול בירושלים, במנהרות הכותל, "הכי קרוב לקודש הקודשים", כפי שהגדירה זאת יוליה.

למה בחרתם להתחתן בגרייס?

"המקום הרשים אותנו מיד וגם קיבלנו המלצות חמות מחבר קרוב שהתחתן בגרייס. השירות האישי והמעולה, יחד עם האוכל, העיצוב והלוקיישן סגרנו מבחינתנו את הסיפור ולא הייתה בכלל התלבטות. העובדה שבגריס גם זרמו איתנו לחלוטין על הקונספט הייחודי שלנו, רק חיזקה אצלנו את התחושה שבחרנו הכי נכון."

מי הצוות שליווה אתכם?

"אלינור ודיאנה המדהימות."

 

חתונת קונספט – נשף תחפושות דיסני!

עכשיו אנחנו נכנסים לסיפור המרכזי בחתונה של יוליה ושי אצלנו בגרייס, הקונספט, ההפקה והאנרגיות המשגעות שהיו שם.

החתונה של יוליה ושי הייתה חתונת נשף תחפושות בסגנון דיסני, עם תפאורה מטריפה משלל סרטי דיסני, שאת רובה שי ויוליה עיצבו ויצרו בעצמם. אפילו בני הזוג הגיעו לחתונה לבושים בתחפושות חתן-כלה של בל והנסיך מ"היפה והחיה".

"רצינו לתת לאורחים שלנו הרגשה שהם נכנסו למימד אחר, לעולם של דיסני אמת – וכך באמת גם היה! – אנשים פשוט נהנו מהאופוריה והשחרור שהיה באירוע הזה שכולו קסם. ההשראה לחתונת קונספט דיסני היא בעצם צורת החיים שלנו כזוג, שנינו אמנים ואוהבים פנטזיה, לכן החלטנו גם לעצב ולייצר את כל העיצובים והתפאורה לחתונה."

עיצוב חתונת הקונספט

בחתונת הדיסני של יוליה ושי נעשה שימוש בתפאורה ואלמנטים שונים ומגוונים. אולם הגרייס התחפש אף הוא, כאשר האולם חולק לשני חלקים מבחינת עיצוב. צד אחד מואר עם ורדים ועיצוב סטייל "נסיכות" דיסני, והצד השני אפל יותר, עם עכבישים וכדומה – מעין פרפרזה עיצובית על הקונספט הנצחי של "רעים מול טובים", "אור מול חושך" המתקיים בסרטי דיסני.

ממה הכי הופתעתם בארגון החתונה?

"שסתם היינו לחוצים. כי באמת, דיאנה הראתה לנו ממש מתחילת הדרך על החתונה המקורית והייחודית הזו שאנחנו בידיים טובות והיא ויתר הצוות המנצח דאג שהכל יזרום מושלם."

מה הרגע שהכי התרגשתם בו?

ממש מהכל, היה אירוע חלומי וכל העבודה הקשה והמחשבה התנקזו יחד לחתונה מושלמת שהתעלתה אפילו על ציפיות הפנטזיה שלנו. וזה אומר המון!"

מה היו השירים בחופה?

כמובן שגם השירים המרכזיים בחתונה היו מעולמות התוכן של דיסני. שיר הכניסה לחופה היה נעימת הסרט היפה והחיה, כראוי לתלבושות החתן וכלה של הזוג.

שיר שבירת הכוס היה "האקונה מטאטה" ממלך האריות כמובן, בחירה מצחיקה שמיד המשיכה והעלתה את האנרגיות המטריפות והכיפיות בחתונה הבלתי נשכחת הזו.

טיפ חשוב לזוגות לעתיד:

"להוריד לחץ, יהיה בסדר! האקונה מטאטה."

פינת הפרגון – הספקים שעשו את החתונה של יוליה ושי

  • צלם – האשם, סטודיו השלום
  • מגנטים – הקופסא – מסך ירוק
  • עיצוב – יוליה ושי כהן 😊
  • די ג'יי – קובי כהן, "אוקטופוס"
  • איפור – אנסטסיה תמירי
  • שיער – כלה: אולגה אלמליח, חתן: אושרי חן
  • שמלת כלה – Shein
  • חליפת חתן – סטודיו הכל דבש, אופנת מאצו
  • ספקים נוספים – עשן כבד, בלונוש ראשון לציון

 

משפט לסיכום: " תודה רבה לכל הספקים המדהימים שליוו אותנו לאורך הדרך וזרמו עם החתונה הלא שגרתית שלנו, באמת שבלעדי כולם כל הקסם הזה לא היה יכול להיות מושלם ובעיקר לדיאנה המדהימה מצוות הגרייס."

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית