בלוג אירועים

לא רק בחו"ל - חתונת נשים אלטרנטיבית בגרייס – Girl Power

מצב זכויות הלהט"בים בישראל משתפר, אך בכל הנוגע לחתונות ומיסוד קשרים רומנטיים בין בנות בני זוג מאותו המין, עוד יש לאן לשאוף. אבל השינוי כן קורה, חברתית וגם מעשית.  ב-GRACE אירועים רואים בעצמנו מובילים בתחום האירועים ובכלל בחתונות גאות ולכן אנו מקדמים בברכה בגאווה חתונות נשים אלטרנטיביות, אינטימיות וגם צבעוניות והמוניות.. לשיקולכן. אתן כבר לא צריכות לטוס לחו"ל לחתונה אזרחית או להתחתן בטקס מצומצם בבית, בגרייס אירועים בראשון לציון, נפיק עבורכן ואיתכן חתונת Girl Power מדהימה שהיא כל כולה חגיגת אהבה, שכל כולה  – אתן!

צילום: מושיקו דהן – MD STUDIO

החתונה הנשית שאתן בוחרות

למרות הנרטיב ששלט שנים רבות בהקשר לנישואים, ובמידה רבה גם כיום, לא כל הנשים רוצות חתונת סינדרלה או חתונה בסגנון "סרט של דיסני". אנחנו לחלוטין בעניין ומבינים שכנראה גם אתן מדמיינות משהו אחר כחתונה נשית אלטרנטיבית שתהיה החתונה שאתן חולמות עליה עבורכן, חתונה שהיא לגמרי אתן ושלכן. חתונה המרחיבה את גבולות האהבה בטקס ששם במרכזו את החיבור הזוגי והחברי אל מול קהל של כל האוהבות והאוהבים אתכם. 

אנו בגרייס מציעים את התנאים המושלמים לחתונה מותאמת אישית מבחינת סגנון, אווירה, אוכל ואפילו מהות. חתונה עם הטקס שאתן בוחרות, בדיוק איך שאתן רוצות שיהיה – ללא קיבעונות, ללא נורמות חברתיות מקובעות. 

בחתונה לסבית בגרייס אירועים אתן צועדות בעקבותיהן של נשים מפורסמות אשר התחתנו, לעיתים כנגד רחשי החברה, ואשר תרמו את תרומתן לקידום שווין זכויות בדגש על זוגות חד מיניים בפרט – למשל אלן דג'נרס ופורשיה דה-רוסי, רובי רוז ופיבי דאהל, לילי טומלין וג'יין ווגנר, כמו גם זוגות לסביות מוכרות בישראל אשר מיסדו את הקשר ביניהן. 

חתונה צריכה להיות עניין של בחירה אישית ושל חגיגת אהבה וחביר זוגי עוצמתי. ב-GRACE אירועים אנו מפיקים חתונות של בחירה, של אהבה, לא משנה אם אתן כלה וכלה, חתן וחתן או אפילו "סתם" כלה וחתן 😊

צילום: מושיקו דהן – MD STUDIO

האהבה לא מפלה ומפרידה, גם אנחנו לא…

מתחם האירועים גרייס בראשון לציון מציע את התנאים המושלמים לאירועים מדהימים, אישיים ובלתי נשכחים – שיק אורבני עם קסם רומנטי הבא לידי ביטוי בעיצוב, באוכל, ברחבת הריקודים ובאווירה הבלתי מתפשרת שלנו. לצד חתונות "מסורתיות" הנערכות אצלנו, אנו עורכים בברכה חתונות אלטרנטיביות מסוגים שונים, כאשר בחתונות לסביות או חתונת הומואים אנו ממש רואים שליחות כדי לקדם את הנושא החשוב הזה ולקרב עוד קצת את שוויון הזכויות בעולם החתונות הגאות ובכלל.

מתחם האירועים שלנו מתמחה בהפקת חתונות לבני ובנות זוג מאותו המין, בדיוק מקצועי והתאמה מושלמת לרצונות ולהעדפות שלכן כבנות זוג המבקשות לחגוג את הקשר שלכן עם האנשים הקרובים לכן ושאתן אוהבות, שוויון – זה ערך!

אם גם אתן מחפשות מקום מושלם, מקבל ומנצח לחתונת בנות מרגשת, הגעתן ליעד! במתחם האירועים גרייס תקבלו יחס מקצועי וחם, התאמה אישית ושירות מדויק לחתונה מיוחדת במינה – חתונה המבוססת על בחירה ובמיקום האידיאלי מכל הבחינות.

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית