סיפורי זוגות

הזוגות שלנו מספרים על השירות בגרייס

השירות בגרייס הוא אחד הערכים המרכזיים המנחים אותנו. הזוגות שלנו מקבלים מענה מקצועי ומקיף לכל נושא, הצוות שלנו דואג לעטוף 24/7 והאורחים? האורחים נהנים מכל ההשקעה שלפני האירוע ומההשקעה של הצוות בכל אורח כאילו הוא חוגג בעצמו. אנחנו יכולים להמשיך ולספר על כל היתרונות הבולטים אצלנו בגרייס, אבל אנחנו יודעים שהדרך הטובה ביותר היא לתת לזוגות שלנו לדבר.

לכן, אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטון ולנוחותכם, צירפנו גם את הנקודות העיקריות שהעלו הזוגות המדהימים שלנו.

גלי וערן: "ישר איך שהגענו, איך שהם דיברו איתנו ואיך שהם ענו על השאלות שלנו, ואיך שהם הגיבו לבקשות שלנו הייתה תחושה שאכפת להם – וזה מה שחיפשנו."

לימור ויובל: "אני לא חושב שיכלתי לבקש משהו יותר טוב מזה, כי סיפקו לנו מההתחלה, איך שנכנסנו לגרייס, דואגים שהכל יתנהל לפי לוחות זמנים שאנחנו הזבנו ודרשנו, שגם הכלה והחתן לא ישכחו לאכול ולא ישכחו לנשום לחייך ורגע להשתחרר מזה וליהנות מכל מה שקורה ביום הזה."

"…זה מהרמה הכי גבוהה ועד לפרט הכי קטן של לעזור לכלה לשים את הנעל ולארגן את הכיפה לפני, לגמריי הכל. "

דורין ועמית: "השירות כאן היה משהו שבאמת שיחק תפקיד מאוד רציני, למבוגרים בעיקר, זה לא מובן מאליו, הדוגמא הכי קטנה – מבקשים פחית זירו או בקבוק, לא משנה מה, מביאים כמה, שזה לא מובן מאליו, בדרך כלל באירועים אתה מקבל בדיוק את האחד הזה ספציפית ואז מישהו מסתכל ואומר, גם אני רוצה אז תביא לי גם. כאן יש את ההגדלת ראש הזאת. וזה גם מבחינת מזון, קינוחים, הכל מהכל."

אז אם אתם רוצים לחוות את החוויה שעליה הזוגות שלנו מדברים, צרו קשר כאן למטה.

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

להתחתן בחורף - להרגיש באביב
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
יותר משתלם, יותר רומנטי והרבה יותר ממה שחלמתם
ציינו את המילים: "חתונת חורף חלומית" ותנו לנו לדאוג לשאר