בלוג אירועים

אירועים בתקופת המלחמה בגרייס

אירועים בתקופת המלחמה מעלים לא מעט אתגרים. בראש ובראשונה, האווירה וההרגשה – רבים מרגישים שזמן מלחמה הא אינו הזמן המתאים לקיום אירועים, והתחושה הכללית היא של מצב רוח ירוד. מעבר לכך, זמן מלחמה מהווה סיכון ויש לדאוג לבטיחות של המשתתפים, להתמודד עם אתגרים לוגיסטיים כמו למשל נותני שירותים ואנשי מקצוע שכעת אינם עובדים, מוזמנים שמפונים מבתיהם או אחרים שחוששים להשתתף בשל אזעקות או חשש לבטיחות. לבסוף, אירועים בזמן מלחמה עשויים לדרוש השקעה נוספת עבור אבטחה, היערכות חירום ועוד. 

יחד עם זאת, העובדה שיש מלחמה ברקע, מעלה אצל רבים, את הרצון לחגוג את החיים, דווקא עכשיו, כדי שלא לתת לאויבים שלנו גם את העונג הזה. לכן יהיו שיחליטו כן לקיים אירועים, גם אם במתכונת מעט אחרת, ואם גם אתם נמנים עליהם, אנו נשמח לארח אתכם אצלנו בגרייס. 

הדלתות שלנו פתוחות בפניכם בתקופת המלחמה ותמיד

גרייס הוא אולם לאירועים בראשון לציון אשר פותח את שעריו לאירועים גם בזמן מלחמה. ראשון לציון הוגדרה על ידי פיקוד העורף כעיר במדרג 1 (ירוק) מה שאומר שהעיר מתנהלת במתכונת רגילה וניתן לקיים אירועים ברחבי העיר. 

בנוסף, אנו נערכים עבורכם עם כל מה שצריך כדי לספק לכם מידה גבוהה של שקט נפשי, על ידי האמצעים הבאים:

הגנה חוזית

תקופות מלחמה מאופיינות עם המון חוסר ודאות. אינכם יכולים לדעת מה יקרה ואם יתאפשר לכם לקיים את האירוע שלכם. זו הסיבה שכאשר נערכים לאירוע בתקופת מלחמה יש לוודא שהחוזה כולל סעיף כוח עליון / מלחמה. סעיף זה מעניק לכם הגנה חוזית והוא יאפשר לכם לדחות את מועד האירוע במקרה של נסיבות בלתי צפויות שאינן תלויות בכם, כמו למשל מלחמה על כל השלכותיה. 

אנו כמובן נותנים לכם גב, ונלווה אתכם באופן אישי במקרה שתדרשו לדחות את האירוע שלכם בתקופה זו.

מרחב מוגן

באולם האירועים גרייס אנו שמים את הבטיחות שלכם בראש סדר העדיפויות. למרות שהמשמעות של עיר ירוקה היא להתפנות למרחב הכי מוגן שיש בסביבה, אצלנו יש מרחב מוגן נגיש שניתן להתפנות אליו בעת הצורך, ובתקווה שלא יהיה צורך, מה שמציע סביבה מאובטחת לאורחים שלכם במקרה חירום. 

המרחב המוגן שלנו נגיש בקלות, כך שהמעבר אליו יהיה מסודר ופשוט, וכל האורחים שלכם יוכלו להגיע לשמוח בשמחתכם במינימום דאגות.

אבטחת האולם

מלבד מרחב מוגן, אנו מקפידים על אמצעי אבטחה, שיבטיחו את שלומם של כל המשתתפים באירוע שלכם. אתם והמוזמנים שלכם יכולים להתמסר למהלך האירוע ולא להיות מוטרדים מכל מה שקורה בחוץ, לפחות לכמה שעות בודדות, בזכות צוות האבטחה המסור שלנו, שעבר הכשרה מתאימה, עומד בכניסה ושומר על המקום במהלך האירוע, כדי לספק לכם מידה גבוהה של שקט נפשי. 

בגרייס אנחנו אנשים של אנשים

מלבד כל ההיבטים הלוגיסטיים אנו מקפידים לספק שירות אישי וקשוב כדי לתת מענה אמיתי לצרכים שלכם. אנו דואגים להבין את הצרכים הייחודיים של כל אירוע, לתמוך ולגלות גמישות בזמנים מאתגרים, מתוך האמונה שכאשר שומרים על שיח פתוח ונעים ומקפידים על דרך ארץ, הכל יסתדר בסוף, ונצליח להגיע לעמק השווה כדי להוציא את האירוע שלכם לפועל, בזמן הנכון!

זמני מלחמה מלמדים אותנו כמה הכל ארעי, וזו הסיבה שעליכם לבחור באולם אירועים שמגלה גמישות לצרכים שלכם עם צוות שמתאים את עצמו אליכם כדי לספק פתרונות גם בתקופות מורכבות, כמו התקופה שעוברת על העם שלנו בזמן מלחמת חרבות ברזל. אנו כאן עבורכם, יודעים שיחד ננצח את כל האתגרים ונוכל להרים כל סוג של אירוע, פרטי ועסקי!

מוזמנים ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים!

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

להתחתן בחורף - להרגיש באביב
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
יותר משתלם, יותר רומנטי והרבה יותר ממה שחלמתם
ציינו את המילים: "חתונת חורף חלומית" ותנו לנו לדאוג לשאר