סיפורי זוגות

ספוטלייט: החתונה של בני וערן

איך הכרתם?

לפני 9 שנים, חבר משותף שהכיר אותי מבילוי במועדונים ואת ערן מחדר הכושר, חשב שאולי יכולה להיות בינינו התאמה, אבל בקטנה ממש, לא בקטע רציני. הוא הפגיש בינינו, החיבור היה מעולה, ומשם הכל התגלגל ופשוט רץ.

מי הציע למי ואיך?

האמת היא שתמיד דיברנו על העניין של חתונה ותהינו אם זה משהו שאנחנו רוצים לעשות או לא, אם אנחנו צריכים את זה או לא ממש. נעשה, לא נעשה, זה איכשהו ריחף מעלינו תמיד כשאלה של שנינו. לפני שנה וחצי בערך הבנתי שזה משהו שאנחנו צריכים לעשות ושאני רוצה להציע לערן נישואין.

כשהזמנו כרטיסי VIP להופעה של ביונסה במילאנו בשנה שעברה, היה לי ברור שזו הזדמנות מעולה לעשות את זה ולהציע. שאלנו חברים מי רוצה להצטרף אלינו, וכשאחד החברים אמר שהוא בעניין, קפצתי על ההזדמנות וגייסתי אותו לעזור עם כל מה שקשור לתכנון ולהצעה.

בטיול, כשהיינו באגם גארדה, החבר ואני השתעשענו עם ערן, צילמנו אתו בוידאו, התקשקשנו עם טבעות, וערן לא הבין למה מביימים אותו לעמוד כך ולעמוד אחרת. בנוסף, אנחנו תמיד שוברים כוסות מפלסטיק, אז ערן חשב שזה במסגרת הצחוקים הרגילים שלנו, עד שהוצאתי את הטבעת. ערן היה בהלם, והבין שזה על אמת…

אהבה ענקית

למה בחרתם להתחתן בגרייס?

התחלנו לתכנן את החתונה לפני 8 חודשים. ידענו שאנחנו רוצים להתחתן באולם, היו לנו הרבה חברים ומשפחה שהיה להם ולנו חשוב לכבד ולציין את האירוע, והתחלנו לחפש אולמות בתל אביב כי אנחנו תל אביביים וערן הוא מעצב שחי את העיר. אבל מהר מאוד הבנו שזה לא הכיוון, ולמזלנו בדיוק באותה נקודה חברה אמרה לנו שהיא ראתה פרסום על אולם חדש ומגניב שעומד להיפתח בראשל"צ.

רצינו עיצוב אורבני וראינו באתר הדמיות ועיצובים שממש הגניבו אותנו, אבל לקח לנו עוד קצת זמן לנטוש את הרעיון של תל אביב, כי אנחנו מאוד תל אביביים. לכן הגענו למקום ופגשנו את רומן, שמיד נתן לנו תחושה שמדובר באדם שיודע את העבודה ושאפשר להפקיד בידיים שלו את היום החשוב כל כך הזה.

בשלב הזה הגרייס לא הוקם עדיין וכל מה שיכולנו להתבסס עליו היו ההדמיות שנראו מדהים. החלטנו לקחת את הסיכון בלסגור עם אולם שעדיין לא הושק, כשמה שהרגיע אותנו קצת זה שהגרייס נפתח במאי והחתונה שלנו היתה בספטמבר, כך שאמרנו שלפחות לא נהיה הראשונים ונוכל לראות לפני החתונה שלנו שהדברים באמת עומדים וקורים כמו בהדמיות ובמה שהובטח ודובר בשיחות עם רומן.

לשמחתנו הרבה, האולם היה בדיוק כמו בהדמיות והכל תקתק ברמת שלמות.

החתונה המדוברת עד היום

מה גיליתם שבאמת עושה את החתונה?

אני חושב שזה מאוד אישי. אנחנו משפחה מאוד גדולה ששמה דגש גדול על אירועים. זה מאוד חשוב אצלנו, ואני חושב שהחתונה שלנו הציבה רף מאוד גבוה בכל הפרמטרים שחשובים באירוע: החל מהאוכל שעד היום אנשים מדברים עליו, כמה מדהים הוא היה, ועד לעיצוב – שערן דאג לפרטים הגדולים והקטנים, יחד עם רומן. אנחנו, למשל, רצינו שהעיצוב יהיה טרופי, לכן שילבנו הרבה אלמנטים בתמה הזו, עיצבנו עציץ עם פלמנגו וקיר מיוחד באותו סגנון שערן עיצב.

בנוסף, אני חושב שבחתונה חד מינית יש רצון וצורך גדול יותר אפילו לפרגן ולהרים לעצמכם. אז הזמנו את כל הבנות ללבוש לבן לחתונה, והטקס היה מאוד מרגש בהנחייה של זוג חברים מאוד טובים שלנו שערכו יחד איתנו את התוכן כך שהוא היה אישי ומרגש.

בני וערן מתחתנים
הקיר שעוצב על ידי ערן

רגע זכור במיוחד מהחתונה?

עשינו לאורחים ולנו טוויסט בכניסה. כולם עמדו בלבן, עם בלוני הליום לבנים שאחותי הזמינה לנו בהפתעה. השמענו את השיר "יש בי אהבה והיא תנצח" של אריק איינשטיין, חיכינו בכניסה בזמן שהשושבינות נכנסו, ואז השיר נעצר בפתאומיות והתחלף בשיק מקפיץ – דווקא איתו נכנסו פנימה. כלומר, ריסקנו לאורחים את הלב ואז נתנו להם להירגע לפני ההתרגשות של הטקס עצמו, כדי שהם ואנחנו לא נישבר מרוב רגש והתרגשות. זה אחד הרגעים שזכורים לי ביותר.

מה היית ממליץ למי שמתכנן חתונה?

דבר ראשון, לשקול מקומות שאולי לא הייתם חושבים עליהם או שפסלתם אותם מראש. אני תמיד חשבתי שראשון לציון היא מקום של אולמות קטנים ולא עדכניים, והנה הגעתי לגרייס שפשוט מביא את תל אביב לראשון, ובמחיר שמתאים לכל כיס. הם עשו שם משהו מדהים.

דבר נוסף הוא לקחת את העצה שגם אני לקחתי, וזה – להרפות כדי ליהנות מהחתונה שלך עצמך. אני ידוע כפרפקציוניסט, וכשיש אירועים במשפחה שלנו אני זה שמתקתק ומפרפר ומארגן הכל כדי שיהיה מושלם. לשמחתי ולמזלי, לפני החתונה שמעתי מכמה אנשים סביבי את העצה של להרפות ולשחרר כשמגיעים ליום עצמו, כנראה כי אנשים שמכירים אותי חששו שאני אנסה לנהל הכל תוך כדי ולא אתרכז רק בליהנות ולחוות את היום. כשראיתי את מנהל האירועים של הגרייס, ואת רומן הבעלים, ידעתי שאני יכול להפקיד בשקט את היום והאירוע בידיים שלהם, והצלחתי לשחרר, לבלות וליהנות, ובסוף עשיתי וי ענק יחד עם ערן על אירוע מדובר ומהמם. אז זה בהחלט אפשרי.

כל הבנות הוזמנו ללבוש לבן

פרגון לספקים

צילום: אספוסה צלמים

מוזיקה: אפיק בשארי – Gold DJ

בלונים: צ'ימני איתי בלונים

מגנטים: Liron Davis Photography

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית