שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חתונת הכסף

25 שנות נישואין הן תקופת זמן מיוחדת במינה ולא בכדי זוגות רבים מציינים אותה ברוב פאר והדר. מדובר פרק זמן בלתי מבוטל של שני אנשים אשר חולקים את חייהם ושוהים זה לצד זה בחברות, אהבה ושיתוף. לבטח יש להם ילדים ואפילו נכדים ומה שהיה פעם התחלה של שושלת – אחרי 25 שנה מקבל משמעות אחרת של משפחה גדולה, בוגרת ומלאת ניסיון חיים. את חתונת הכסף חייבים לציין באירוע מיוחד במינו, באווירה ייחודית ותוך הסבת אושר והנאה גדולים, לקראת המשך הדרך המשותפת.

הרמת כוסית - אירועים בגרייס

כשמחליטים לחגוג את חתונת הכסף רוצים להזמין לשם כך לא מעט אנשים – בני משפחה קרובים יותר או פחות, שכנים או מכרים, חברים קרובים וכל מי שיש לו חלק בפרק החיים הארוך והמשמעותי הזה. המקום המתאים לאירוע כזה הוא אולם אירועים שקל ונוח להגיע אליו ויש בו את האווירה המתאימה ביותר עבור כל האורחים והמוזמנים. כשיש צוות עובדים שעומד לרשותם של בני הזוג החוגגים או מי שמתכנן את המסיבה עבורם – אין ספק שהאירוע יהיה מוצלח במיוחד. כשמדובר באירוע כזה – אפילו העובדים יהיו נרגשים ויעשו כל שביכולתם כדי להנעים את זמנם של המוזמנים.

חתונת כסף – אירוע של פעם בחיים

ברגע שמחליטים לארגן אירוע – זה חייב להיות אירוע מושקע, מיוחד במינו וכזה שתהיה בו האווירה הדרושה לציון אבן דרך כל כך חשובה. האורחים וגם החוגגים צריכים להתרגש, ליצור חוויות חדשות ובטח רוצים לזכור למשך הרבה זמן אירוע כל כך מיוחד. גרייס אירועים הוא האולם המתאים ביותר לאירוע כזה – קרוב לצירי תנועה ראשיים ולכן נוח וקל להגיע אליו מכל אזורי הארץ, האולם מציע מגרש חנייה גדול לנוחיותם של המוזמנים והחלק הפנימי – מרהיב ביופיו.

באירוע בעל חשיבות כל כך גבוהה צריך להקפיד על אוכל מיוחד, טעים מאד, מומלץ להרכיב את התפריט עם שף צמוד שיש לו ניסיון בהתאמה אישית של התפריט לכל אירוע ואירוע. זה בדיוק מה שמציעים בגרייס אירועים. שף שנשאר לאורך האירוע, מכין מנות גורמה ברמה גבוהה מאד וכמובן עושה שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים ביותר. גם לעיצוב חשוב להקדיש תשומת לב רבה וכך לבחור את האלמנטים שיביאו איתם את האווירה והתפאורה הדרושות לכל אירוע ואירוע.

אוכל בשרי לאירועים - גרייס
צילום: שרית גופן

אולם אירועים שכבר נחגגו בו הרבה אירועים מכל הסוגים – יעמיד לרשות החוגגים צוות עובדים מיומן ומנוסה, כמו גם מנהלי אירוע שיש להם ניסיון רב בכל שלבי האירוע וידאגו לשביעות רצונם המלאה של האורחים לכל אורך האירוע. המוזמנים יידעו שיש מי שדואג להם, שיש להם אל מי לפנות בכל שאלה או עניין והם יחושו שהאירוע מושקע במיוחד על מנת לעזור להם ליצור חוויות וזיכרונות חדשים וכמובן הנאה גדולה. בגרייס אירועים האירוע שלכם יהיה מושלם.