בלוג אירועים

חתונת הזהב

כשנתקלים בבני זוג שנשואים זה לזה 50 שנה אי אפשר שלא להתפעל, להעריך את מוסד הנישואין ואולי אפילו לחוש קנאה קלה כלפי אלה שלבטח חיים זה לצד זה בשותפות, חברות וכמובן אהבה גדולה. חתונת הזהב היא אירוע שאי אפשר לעבור עליו לסדר היום וחשוב מאד לציין אותו, לחגוג אותו ולהראות שאפשר לחיות ביחד כל כך הרבה זמן ושזה אפילו קל ונעים כשמוקפים בחברים, בני משפחה ואווירה חברית ומשפחתית. השאלה היא – איך ואיפה הכי כדאי לציין אירוע כל כך חשוב ומשמעותי?

גרייס אירועים בראשון לציון הוא המקום המתאים ביותר לאירוע המיוחד שלכם. עם שלל אפשרויות עיצוב, הרכבת תפריט מותאמת אישית וכל מה שמתאים לאירוע שלכם. עובדי המקום יעשו כל שביכולתם על מנת לוודא שגם אתם וגם האורחים שלכם נהנים, שבעי רצון ועסוקים ביצירת חוויות טובות וחיוביות. ברי מזל יהיו אלה שיוזמנו לחגוג חתונת זהב עם זוג ותיק שחוגג חיים שלמים משותפים ולבטח החגיגה תהיה שמחה מאד ומרגשת במיוחד. אי אפשר שלא ליהנות בזמן שמוקפים בילדים, נכדים ואפילו נינים וכמובן בני משפחה נוספים וחברים קרובים ואהובים.

חתונת הזהב ברייס

גרייס אירועים – המקום לכל חתונת זהב

אירוע בסדר גודל של חתונת זהב הוא אירוע שצריך לתכנן היטב. אצלנו בגרייס אירועים נחגגו לא מעט אירועים דומים ונשמח לחלוק אתכם את ההמלצות והטיפים מבוססי הניסיון שלנו. השף שלנו יציע לכם מנות גורמה מתפריט עשיר, מיוחד וכזה המבוסס על חומרי גלם איכותיים ומעולים בלבד. מנהלי האירועים אצלנו מנוסים ומיומנים ויוכלו לענות על כל שאלה. העובדים שלנו מסורים ויודעים לעשות את עבודתם היטב על מנת שאתם והאורחים שלכם תהיו שבעי רצון בצורה מושלמת.

הגן והאולם של גרייס ממוקמים בראשון לציון, בקרבה נוחה מאד לכבישים ראשיים שאיתם אפשר להגיע לאולם מכל מקום בארץ. מגרש חנייה גדול יקבל את פניהם של האורחים, בו הם יוכלו לחנות בסמוך לכניסה ללא עיכובים וללא מחסור. באווירה החגיגית הם יחושו מיד עם כניסתם לגן ולאולם ויידעו שהגיעו למקום מיוחד שעומד להתקיים בו אירוע מיוחד באמת. כבר בכניסה תיווצר אצלם ציפייה בנוגע להמשך האירוע והם יידעו שמה שעומד להתרחש כאן – הוא אירוע מיוחד וייחודי בכל קנה מידה.

האולם המעוצב, הגן המטופח וכל האלמנטים שהותאמו במיוחד לכבוד האירוע יגרמו לתחושה חיובית ונינוחה והאורחים פשוט ירגישו כמו בבית. באולם אפשר, לבחירתכם, להקרין מצגת של שקופיות או תמונות, סרטון או כל מה שתרצו כדי לשמח את האורחים שלכם. נשמח לשתף פעולה עם כל מה שחשוב לכם שיקרה באירוע כדי להפוך אותו למיוחד במינו וכזה שיהיה לגמרי בלתי נשכח גם עבורכם וגם עבור האורחים שלכם. כנבנה ביחד את האירוע שלכם לא תהיה רק חתונת זהב אלא אירוע זהב!

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

אוקטובר - נובמבר 2024 בגרייס
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
פגישה אחת שלאחריה כבר תשלחו את ה SAVE THE DATE
מחכים לכם בגרייס - רומנטיקה אורבנית