סיפורי זוגות

CHANGE THE DATE

3 זוגות שנאלצו לדחות את החתונה מוכיחים שאהבה בימי קורונה היא לא עוד ביטוי שחוק, אלא סיפור כמעט בדיוני לספר לנכדים עם (זהירות! ספוילר) סוף טוב ורומנטי במיוחד

הם לא מכירים, אבל יש להם דבר אחד או שניים במשותף: הזוגות של הגרייס שהיו אמורים להתחתן ב-3 החודשים האחרונים נאלצו להתגבר על החששות, הבאסה וחוסר הודאות ולקבוע תאריך חדש ליום המאושר בחייהם.

איך הכל התחיל?

מליסה ויבגני הכירו ב- O.K. Cupid באפריל 2018. היא הייטקיסטית מראשון לציון, הוא שוטר יס"מ מאשדוד, ולמרות שהם לא מגיעים מאותו הכפר, הרקע והתרבות – הכול זרם ביניהם מהרגע הראשון: אחרי שנה של בילויים בלתי פוסקים הם עברו לגור יחד, חצי שנה לאחר מכן התארסו והחודש, ב-3.6, הם היו אמורים להתחתן בגרייס. "כמו בקשר שלנו, זה פשוט הרגיש נכון לבחור בגרייס", מספרת מליסה. "מעבר לעיצוב שמשלב בין הגן לאורבניות ולחלל שרואים שחשבו בו על כל פרט, רומן היה אכפתי ואנושי, הקשיב לנו, לא ראה בנו רק כלקוחות, והציע לנו לבוא בכל ערב לאירוע ובלי תיאום מראש".

גם קארין וחגי הכירו באפליקציה. שלוש שנים אחרי שמאץ' מוצלח חיבר בין היח"צנית התל אביבית לבין הסטודנט ההרצלייני, הם החליטו להתחתן. שלוש פגישות בגרייס, תחושת בטן והאוכל המופלא שמילא אותה, גרמו להם להבין שהם מצאו את האולם המיועד.

אצל אורן ומיכל, נדמה שמהיום הראשון הזוגיות שלהם היא הרפתקה. כבר בדייט הראשון, אורן מגלה, הוא ידע שמיכל היא האחת. 5 חודשים אחרי שהכירו הוא כבר היה מוכן לשלוף טבעת, אבל חיכה שיעברו רשמית לגור יחד. לא מעט אחרי שזה קרה, בזמן שמיכל צנחה ממטוס, אורן סוף סוף הגשים את החלום שלו והציע. תוך כדי תכנון החתונה, הם התחילו לצפות גם לבואו (או בואה) של הבייבי שלהם.

ממליצים גרייס אירועים ראשלצ
מיכל ואורן | צילום: פרטי

"מה שנכון פשוט זורם"

הקורונה שינתה הרבה תוכניות, אבל בכל מה שזה נוגע לעולם החתונות – מדובר היה בפגיעה לא פשוטה, שהאור שלה רק מתחיל לבצבץ מקצה המנהרה.

היום אורן ומיכל סופרים את הזמן לאחור לחתונה. מחודש מרץ הם דחו את החתונה ל-16 ביוני, כדי שבטן ההיריון של מיכל לא תתחיל לבצבץ. הציפייה לשני האירועים המרגשים ביותר בחייהם, לא תרמה לתחושות שנלוו לדחיית החתונה. "קיבלנו את זה בבאסה רצינית, בסיוטים שלי לא חשבתי שזה יקרה", מודה אורן. "כמו הרבה אנשים, חיכינו כל החיים ליום החתונה ופתאום מודיעים שאין וצריך לחשוב על תאריך חדש. לאט התחלנו לעכל את המציאות, להבין שכל יום כמות המוזמנים האפשרית רק יורדת ושלמרות "חוסר הנעימות" מהעובדה שאנחנו גם בהריון וגם שהתאריך החדש שלנו לא בדיוק ודאי – אנחנו עדיין צריכים להתעשת ולקוות לטוב".

ממליצים גרייס אירועים ראשלצ
קארין וחגי | צילום: פרטי

אורן ומיכל כמובן לא לבד בהבנה שאמנם המצב מבאס, אבל אסור לאבד תקווה.

"בהתחלה סירבנו להאמין שנצטרך לדחות, אבל מי אנחנו מול ההצהרות של ביבי?", חגי משתף. מגבלת 100 המוזמנים לא הייתה אפשרית מבחינתו ומבחינת קארין, אופציה של ביטול בכלל לא הייתה על הפרק ועם הזמן הם הבינו שאין להם ברירה אלא לשנות את התאריך. בצד החיובי, הקורונה לפחות חיזקה את התחושה שבכל מה שנוגע לגרייס – הם עשו את הבחירה הנכונה: "החלטנו לדחות בשאיפה לקיים אירוע 'נורמלי'. צוות הגרייס היה מאוד מסור לאורך כל הזמן, כמו גם הספקים המדהימים שלנו שאנחנו כבר מתים לפגוש אותם". היום הם יודעים יותר מתמיד, שבחתונה שלהם, ב-21.7, הם הולכים לחגוג ובגדול.

גם מליסה שמחה במזלה שלה ושל יבגני: "אחרי פסח הבנו שהקורונה לא הולכת לחלוף בקלות. עם כל מה ששמענו בחדשות ובקבוצות הפייסבוק על מה זוגות נאלצים להתמודד, מאוד חששנו, אבל רומן הוכיח לנו ההיפך". בשיחה שעשו על המצב כבר קיבלו תאריכים פנויים בחודש שרצו ורק נתבקשו לבחור. בגלל שמליסה קיוותה עד הרגע האחרון שתוכל לשמור על התאריך המקורי, רק במאי הם הודיעו לגרייס על שינוי התאריך. ההחלטה לא הייתה פשוטה, ובעוד מליסה מעידה ש"כאב לה בלב", היא יודעת שדחייה הייתה ההחלטה הנכונה עבורם ומודה על כך שבחרה במקום שאפשר לה לעבור את התהליך בדרך הנעימה והמעודדת ביותר. "כל הזמן הזה אנחנו לא מפסיקים להגיד "וואו מזל!", מזל שבחרנו בגרייס! ולא, לך תדע איזה צרות היו לנו עכשיו עם מקום אחר. עדיין עצוב לנו שבימים אלו היינו אמורים להיות בלהט ההכנות הסופיות של החתונה, אבל במקום – נצא בערב יום רביעי עם החברים, נשתה ונהנה, ובסוף, מה שנכון פשוט זורם לבד".

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

להתחתן בחורף - להרגיש באביב
חתונת החלומות שלכם ממש כאן, רק 7 דקות מתל אביב
יותר משתלם, יותר רומנטי והרבה יותר ממה שחלמתם
ציינו את המילים: "חתונת חורף חלומית" ותנו לנו לדאוג לשאר