בלוג אירועים

ארגון אירועים טבעוניים

אם עדיין לא זכיתם להיות באירוע טבעוני, סביר להניח שבקרוב תזכו. כיום יותר ויותר אנשים מאמצים את אורח החיים הטבעוני ותפריטי האירועים משקפים את המגמה הזאת.

 
כאשר מדברים על אירועים טבעוניים בגרייס, המטבח שלנו יתאים במקצועיות רבה את המנות להעדפות האורחים והחוגגים ויוגש שפע של מנות טבעוניות ויצירתיות שיתאימו גם לאורחים הבררנים ביותר.

כל הסיבות לבחור בתפריט טבעוני

ישנן סיבות רבות אשר מובילות אנשים לארגון אירוע צמחוני / טבעוני. אם בשל סיבות אידיאולוגיות, אם בריאותיות ואם אקולוגיות יש לתת את הדעת לכך שישנו הבדל בין צמחונות לטבעונות, הבדל אשר יבוא לכדי ביטוי בתפריט אותו נגיש. תפריט צמחוני למשל יהיה חסר מוצרים מן החי כגון בשר, דגים, מאכלי ים ועוף אולם אין כל מניעה שיכלול מוצרי חלב, דבש, ביצים ושאר מטעמים. לעומת זאת תפריט טבעוני לאירוע לא יכלול כלל את כל קשת המוצרים מעולם החי החל בבעלי החיים עצמם ועד לתוצרים שלהם, מה שעבור רבים עשוי להיראות כמגביל. האומנם?

צילום: depositphotos

תפריט מגוון ולא מגביל

אם חשבתם כי מדובר בנושא מגביל למדי, בפועל אין כך הדבר, היות ואורח חיים טבעוני מאוד מקובל ומבוקש. כתוצאה מכך, גם ההיצע נרחב וישנן מנות ערבות לחך מהן ניתן לבחור. כל שיש לעשות הוא למצוא אולם שמגיש  אוכל טבעוני לאירוע אשר שמו הולך לפניו בתחום וליהנות מתפריט ברמה גבוהה המכיל מנות מגוונות ועשירות מחומרי גלם איכותיים וטריים. רבים רואים את האירוע שלהם אף כהזדמנות להרשים את האורחים, שרבים מהם אינם מכירים או נחשפו למגוון המטעמים הטבעוניים. הם רוצים ושואפים שבני משפחתם וחבריהם יטעמו מהאוכל ויופתעו מעד כמה שהמבחר היה טעים.

התוצאה: עשויה להפתיע אתכם

אנשים רבים נוטים לתת מקום מרכזי לשביעות רצונם של האורחים בעת תכנון אירוע צמחוני או טבעוני אולם חשוב להבין ולזכור כי בסופו של דבר מדובר באירוע שלכם וביום המיוחד שלכם. אם אתם שוקלים לבחור בתפריט צמחוני מתוך המחשבה כי יותר קל יהיה למצוא קייטרינג צמחוני לאירועים קטנים וגדולים, תתפלאו לגלות כי לרוב אף יותר קל להרים ולתכנן אירוע טבעוני אשר כבר מגולם כחלק מהשירות של אולם האירועים, כמו אצלנו, בגרייס אירועים ולו רק מטעמי כשרות. למרות שאכן ניתן למצוא קייטרינג צמחוני כשר, לא פעם ההתגייסות והפיכת המטבח לחלבי תדרוש יותר מאמצים מאשר תכנון וארגון אירוע טבעוני בגן או אולם אירועים שמגישים זאת כחלק מהשירות. אירוע טבעוני הינו אוכל פרווה מתחילתו ועד סופו ולכן בניית התפריט לא תצריך מאמצים מיוחדים.

מנות שף גורמה גרייס ראשלצ
צילום: depositphotos

התפריט המושלם לאירוע שלכם

למרות שהאורחים שלכם מגיעים לחגוג עמכם זה ברור ומובן שברצונכם לשמור עליהם מרוצים ולהפיק אירוע לטעמם, תרתי משמע. עם זאת זה אפשרי לעשות זאת ועדיין לא להתפשר על תפריט המשקף את הרצונות והאידיאלים שלכם במידה מיטבית. כל שעליכם לעשות הוא פשוט לבחור במקום הנכון לאירוע שלכם, מקום מקצועי ואיכותי שערוך ומוכן להתאים את התפריט המושלם לאירוע שלכם ולטעמכם האישי. בגרייס אירועים אנו נשמח לתכנן יחד אתכם את אירוע החלומות שלכם תוך כדי שיתוף פעולה מושלם ובניית תפריט עשיר, טעים ומרגש אשר לא יותיר אף אחד אדיש.

גרייס הוא גן אירועים אורבני ושיקי ובו פועל צוות מקצועי אשר ישמח לבנות עבורכם אירוע מתוחכם המדגיש את הטעמים הייחודיים לכם ומייצג את אורח החיים שלכם. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם בעצמכם מכל האפשרויות שיש לנו להציע לכם!

מוזמנים לשתף:

WhatsApp chat

צרו איתנו קשר

תאריכים אחרונים
אווירה של ניו יורק רק 7 דקות מתל אביב
תאריכים אחרונים בהחלט
לשנת 2023
בגרייס

בואו לפגישת התרשמות, ההתאהבות מובטחת