שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בריתות בין ערביים ב-GRACE – באווירה המושלמת

מסיבת ברית מילה לכבוד הולדת תינוק או מסיבת בריתה לכבוד הולדת תינוקת חדשה הן ללא ספק אירועים מרגשים, משמחים ובעלי משמעות אדירה למשפחה שלכם, בין אם מדובר על הילד הראשון או על עוד תוספת למשפחה המתרחבת. לצד החתונה שלכם, שהייתה מדהימה, מושקעת ובלתי נשכחת, אלו האירועים הכי משמעותיים ומרגשים בחיי המשפחה שלכם ועוד סימן לחוזק ולשותפות שלכם. בגן האירועים האורבני והמקסים GRACE ראשון לציון אנו מזמינים אתכם לחגוג מסיבת ברית או בריתה, עם הקסם של אירוע ברית בערב.

מתחם האירועים האורבני GRACE משלב בצורה מושלמת וקסומה בין אולם אירועים בעיצוב מודרני-אורבני לבין גן אירועים קלאסי עם עיצוב סופר אלגנטי ומתוחכם, במיקום מנצח בלב גוש דן ועם כל התוספות המנצחות שיהפכו את האירוע שלכם ללא פחות ממושלם – עיצוב אוכל מהמם, תפאורה, תאורה, סאונד והתאמה אישית.

ברית בערב או אחר הצהריים – אפשר גם הלכתית!

רוב אירועי ברית המילה שאתם מוזמנים אליהם נערכים בשעות הצהריים. אבל זה לא תמיד נוח ולא תמיד אופטימאלי מבחינת האווירה, נוחות האורחים והאיכויות שניתן להפיק מהאירוע עצמו. גם בריתות נערכות בשעות הצהריים ברוב המקרים, מתוך הרגל הנובע מקביעות ההלכה לגבי ברית המילה לבנים. אבל אין זה אומר שאתם לא יכולים ליהנות מכל העולמות – גם לשמור על חוקי ההלכה ולקיים את ברית המילה במועד תקין וגם לנצל את היתרונות של אירוע אחר הצהריים או אפילו בשעות בין הערביים.

הלכה היהודית קובעת כי יש לבצע את ברית המילה עצמה כאשר בחוץ שורר אור יום. לכן, בימי שעון הקיץ בהם יש אור עד מאוחר, אתם בהחלט יכולים להזמין את האורחים לשעת אחר צהריים או אפילו כשעה לפני השקיעה ועדיין לבצע את הברית באופן הלכתי, תקין ומלא. לאחר ביצוע ברית בערב, המסיבה יכולה להתקדם בהנאה רבה גם אחרי שבחוץ כבר החשיך. 

אם התינוק שלכם נולד במהלך עונת החורף ובתקופת שעון חורף עם שקיעה מוקדמת יותר, תוכלו לקיים את הברית עצמה בשעות אחר הצהריים המאוחרות יחסית, אך לפני השקיעה עצמה וגם כך אתם עומדים בדרישות הדתיות וגם מאפשרים אירוע בשעה יותר נוחה. 

אפשרות אחרת היא כמובן לקיים את פעולת ברית המילה עצמה מוקדם בבוקר, בבית ובנוכחות המשפחה המצומצמת בלבד, ואז להגיע למסיבה עצמה אחרי שהמתח מביצוע הברית כבר עבר וכאשר אתם לא מוגבלים בזמן השקיעה. 

ברית או בריתה אחר צהריים ב-GRACE אירועים – היתרונות

ברית או בריתה בשעות אחר הצהריים או בזמן בין הערביים מציעה שפע של יתרונות. בגן האירועים האורבני GRACE נשמח לארח אתכם לברית או בריתה בערב או בכל מועד ושעה שנוחה לכם, אבל כן נציין כמה יתרונות שלמדנו לאורך השנים לגבי בריתות בין ערביים או ברית אחר הצהריים. 

  • מרבית אירועי הברית או הבריתה הנערכים בין ערביים או אחר הצהריים מתקיימים בקיץ, הודות לשקיעה המאוחרת כמובן. כך, כאשר האירוע מאוחר יותר במהלך היום אז אתם והאורחים שלכם נהנים מעומס חום פחות כבד וזה מאפשר הנאה רבה יותר בחוץ וגם בפנים. 
  • האורחים שלכם יגיעו לארוחת ערב מפנקת ומשובחת, הם יגיעו רגועים יותר אחרי יום שלם ולאו דווקא ימהרו לחזור הביתה מהר כמו במקרים רבים בבריתות צהריים. 
  • זמן המעבר של השקיעה מציע אווירה מיוחדת בכל פעם מחדש – גם בברית או בריתה.
  • בריתות בין ערביים או אחר הצהריים המאוחרות (בשעון קיץ) מאפשרות לכם יותר חופש בחירה לגבי היום המתאים לכם לקיום הברית (לצד הגדרת 8 הימים לברית מילה) וגם לאורחים יהיה יותר נוח להגיע לברית באמצע השבוע אם האירוע מתקיים אחרי יום העבודה ולא בצהריים. 

מתחם האירועים GRACE בראשון לציון מציע תנאי אירוח מדהימים בכל היבט ובחינה, אירועי פרימיום מהממים ומותאמים אישית. פנו אלינו לתיאום פגישה וקביעת תאריך לברית או לבריתה המושלמים שלכם ושל התוספת החדשה למשפחה היפה שלכם.