שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד יום מושלם בשבוע: בר מצווה / בת מצווה במוצ"ש

תקופת שעון הקיץ הולכת ומתקרבת לקיצה וממש עוד מעט כולנו נזיז את השעון אחורה, החושך יירד מוקדם יותר וכך גם השבת תצא מוקדם יותר. אחת המשמעויות של כל זה היא שאתם יכולים לקבוע את האירוע שלכם גם במוצ"ש, כאשר יש לכך יתרונות רבים. 

אירועי בר מצווה במוצ"ש או בת מצווה במוצ"ש, מתאימים במיוחד בתקופת שעון חורף. מנסיוננו, במתחם גרייס אירועים, מדובר על זמן מקסים ומתאים מאוד לאירועים פרטים קטנים ומשמחים. 

מבחינת זמנים, בראשית תקופת שעון החורף, השבת יוצאת בסביבות השעה 18:00-19:00, כאשר בשיא תקופת שעון החורף החושך כבר יורד ב-17:30 והשבת יוצאת – זה ללא ספק משאיר לכם ולאורחים שלכם מספיק זמן לחגיגת מצווה מעולה ובלי להיות בלחץ, אפילו אם למחרת יש בית ספר לילדים 😊

מתחם האירועים GRACE ממוקם במיקום מעולה ומרכזי בראשון לציון, בחירה מעולה לאירועים קטנים ובינוניים במרכז. אנו מציעים סטייל אורבני מהמם, בשילוב מושלם של גו אירועים אורבני לאולם אירועים סופר יוקרתי ומעוצב. בחירה אלגנטית, יוקרתית ואיכותית לאירוע מצווה – מתחם אירועים שיעלה את הילד או הילדה שלכם לראש טבלת חגיגות המצווה!

יתרונות של בר מצווה או בת מצווה במוצ"ש

כאמור, למרות שהקיץ החם עוד איתנו, די בקרוב השעון יזוז לאחור, הימים יתקצרו, שבת תצא מוקדם יותר ומזג האוויר יהפוך לנוח ונעים יותר. בימים האלו, גן האירועים האורבני GRACE מתקשט ומכין הכל לאירועי מצווה מהממים, מושקעים וכיפיים מאוד, דווקא במוצ"ש. נסקור את היתרונות המרכזיים של בר מצווה במוצאי שבת או של בת מצוה במוצ"ש בפרט ובתקופת שעון החורף בכלל. 

  • יציאת השבת המוקדמת – בעיקר בשיא תקופת שעון החורף – משאירה הרבה זמן ערב לאירוע מהנה ונעים. 
  • מזג האוויר במהלך תקופת שעון החורף – בעיקר בקצוות שלה, נעים, נוח ומזמין הרבה יותר משיא הקיץ עם החום והלחות הקשים. 
  • אירוע מצווה במוצ"ש בזמן שעון חורף ועם יציאת שבת מוקדמת יחסית, נותן לאורחים שלכם מספיק זמן להגיע לאולם וגם ליהנות ללא לחצי זמן – במיוחד באירוע מצווה בהם רוב האורחים מהסביבה הקרובה שלכם ושל חתן או כלת השמחה. 
  • בר מצווה ובת מצווה הם לרוב אירועים קטנים יחסית (לעומת חתונות או אירועי חברה למשל). ובכך, מוצאי שבת מהווה זמן מצוין ואטרקטיבי מאוד לאירועים אלו. 
  • האורחים הצעירים והמבוגרים מגיעים אחרי מנוחת סוף השבוע ויכולים לפתוח את השבוע החדש עם אירוע כיפי, מחבר, עם אוכל מעולה ואווירה מנצחת. 
  • אירוע מצווה במוצ"ש מאפשר לכם לחגוג לבנכם או בתכם בר או בת מצווה בשעות הערב, ביום שפחות פופולארי לאירועים לכאורה. וכך גם תוכלו ליהנות מעלות כוללת נמוכה יותר מאשר בערב חמישי הפופולארי יותר למשל. 
  • יציאת השבת המוקדמת, לצד העובדה שמדובר על יום שבת ולא על יום עבודה, מקלה על האורחים להגיע לאירוע המצווה שלכם – מגיעים מהבית ולא מהעבודה, מגיעים רעננים וחיוביים אחרי סופ"ש.

כאשר מדובר על בר מצווה או בת מצווה במוצ"ש, יציאת השבת המוקדמת וכן מערך לוגיסטי מנצח שלנו מאפשרים לנו לספק בחגיגת המצווה שלכם אוכל משובח, מגוון וטרי. גם בגזרת העיצוב והכנת המתחם, מרבית ההכנות נעשות מבעוד מועד וגם את 'הפינישים' שעוד נותר לבצע, הצוות המנוסה והמקצועי שלנו מבצע בזמן אמת – כך אתם והאורחים שלכם מגיעים לבר מצווה במוצ"ש כשהכל מוכן, מתוקתק ולקראת אירוע מצווה מדהים. 

כל האטרקציות לבר מצווה – גם כשחוגגים במוצ"ש

גם כאשר בר או בת המצווה שלכם תתקיים במוצ"ש, עם גרייס אירועים אתם מכוסים. חתן או כלת המצווה וחבריהם יוכלו בקלות ובצורה נפלאה ליהנות מכל האטרקציות שהם רוצים ומזמינים, כאשר אנו ערוכים לארח בברכה אטרקציות, הפעלות או אומן אורח לאירוע המצווה. 

רחבת הריקודים שלנו מאובזרת במערכות סאונד ותאורה מתקדמות המאפשרות מסיבת ריקודים מקפיצה ומהנה במיוחד וכל פינה במתחם גרייס מעוצבת בקפידה, בסטנדרט גבוה ועם אווירה יוקרתית בכל מקום. 

עם התקרבות שעון החורף, התקצרות הימים ויציאת השבת המוקדמת יותר, אנו מזמינים אתכם ל-GRACE אירועים לבר מצווה או בת מצווה במוצ"ש, זמן מקסים ומתאים לאירוע קטן ומשובח, במיוחד לכבוד הילד או הילדה שלכם.