שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איך לעצב אירוע בסטייל?

כמובן שאין מתכון או נוסחה קבועה להפקת אירוע מסוגנן. הסטייל של האירוע נובע מהרושם שהוא מותיר על האורחים: החל באווירה בו, דרך האסתטיקה ועד האיכות. אם ננסה לתמצת זאת למשפט אחד הרי שיהיה זה אירוע שהופק כראוי אך נראה חסר מאמץ. ולמרות שאי אפשר בדיוק לשים את האצבע על הגורם המדויק שהופך אירוע סטנדרטי למסוגנן, יש כמה נגיעות קטנות אותן רצוי וכדאי להוסיף אם וכאשר רוצים לעצב אירוע בסטייל.

עיצוב הזמנה – ממש כמו משחק מקדים

הרגע בו אתם והאורחים שלכם נפגשים לראשונה הוא במעמד חלוקת ההזמנה לכן וודאו כי ההזמנה תהיה הרמז למה שעתיד לבוא. תבנו מתח, תיצרו ציפייה, תעוררו סקרנות, תשתמשו בהומור או בקריצה ואל תתפשרו על הגרפיקה והעיצוב. אם אתם מתכננים אירוע, ההזמנה צריכה לייצג ולהציג את האווירה שתהיה בו כבר למן הרגע הראשון. המלצה שלנו – עם נייר איכותי ועיצוב אלגנטי לא תוכלו לטעות

עיצוב אירוע

העדיפו איכות על פני כמות

בעולם העיצוב ישנו מוטו אחד והוא: פחות הוא יותר. לכן אם עומד לרשותכם תקציב מוגדר וודאו כי אתם מנצלים אותו בחוכמה ומעדיפים שלא להתפשר על בחירות איכותיות. כך לדוגמה בעיצוב השולחנות מוטב להשקיע במפות יפות ומעוצבות, בעיצוב מרכז השולחן באופן מתוחכם ובשמירהעל ניקיון ופשטות. במקרה הזה כל המוסיף גורע וכל תוספת מיותרת תגרע מהתקציב העומד לרשותכם בוודאות.

שמרו על פלטת צבעים אחידה ומינימלית

למרות שאירועים מהווים נקודת ציון שמחה ומרגשת מוטב שלא לבטא את השמחה בעיצוב ססגוני יתר על  המידה. שמירה על צבעוניות אחידה תהיה הרבה יותר אלגנטית ותקבע את הטון של כל האירוע. לכן אם יש לכם צבע מסוים בראש בחרו לעצב או השולחנות והאולם בגווניו. הרשו לנו להמליץ: צבעים כמו לבן, שנהב, שמפניה ושמנת הם בחירות קלאסיות לכל אירוע ונראים טוב במיוחד. נסו לשלב אותם עם מינימום שני צבעים נוספים וכך תוכלו להימנע מעומס על עיניהם של האורחים, כמו גם על הרגשתם.

עיצוב חופה

הראו לאורחים משהו שלא ראו בעבר

אם ברצונכם לתכנן אירוע בלתי נשכח עליכם לבחור באלמנטים עיצוביים ובנקודות מוקד אשר כולם ידברו עליהם. עם זאת כדאי שלא להגזים. בל נשכח שתמיד כדאי לשמור על פשטות אם רוצים שהעיצוב לא יהיה יותר מדי המוני או קיטשי. לכן צרו עניין, בחרו בעיצוב שלא נראה מעולם אך עדיין הקפידו לשמור על טוב טעם וסטייל. אם אתם מתלבטים או שלא מבינים למה הכוונה, כאן זה המקום לשלב עוגת קומות, תאורה מיוחדת, עיצוב פרחים גדול במרכז האולם או בכניסה אליו ועוד.

בחרו במקום הנכון לאירוע שלכם

העיצוב המושלם מסתכם בפרטים הקטנים אולם אין ספק כי בחירה נכונה של אולם האירועים יכולה לעשות את ההבדל ולהשפיע על הסטייל של האירוע שלכם. ואם בסטייל עסקינן, מה יותר אופנתי מאשר גן אירועים אורבני וייחודי במרכז? באולם אירועים גרייס אנו מציעים לכם את המתחם המושלם לאירוע הבא שלכם, תוך שמעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שילווה אתכם לכל אורך הדרך ויסייע לכם לעצב את האירוע בדיוק כפי שראיתם בדמיונכם. אנו נשמח לעזור לכם להפיק ולעצב אירוע התפור למידותיכם בהתאם לצרכים, לרצונות, לדרישות ולחלומות שלכם.

סידור שולחנות בחתונה