שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אירוע הרמת כוסית

המיקום בו תבחרו לערוך אירוע הרמת כוסית יספר המון על העסק שלכם. וכאשר אינכם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, בחירה בגרייס, גן אירועים אורבני בלב גוש דן, תתגלה די מהר כנכונה, שיקית ומאוד מתוחכמת. מכל ההיבטים.

ציון דרך משמעותי של החברה, השקת מוצר חדש, חג אשר עומד בפתח, שנה רווחית ומשמעותית, כל אלו ועוד הן סיבות לאירוע הרמת כוסית. ואם כבר יש סיבה למסיבה, זה הזמן לכנס את כולם בגן אירועים ייחודי המציע עיצוב אורבני מתוחכם, שיק שלא יסולא מפז, קולינריה משובחת, בר מפנק ואירוח ברמה הגבוהה ביותר.

הרמת כוסית בגרייס אירועים

הצוות שלנו כאן כדי לארגן לכם אירוע מהשורה הראשונה

הצוות שלנו מתמחה בהפקת אירוע הרמת כוסית, כך שאתם לא תצטרכו לטרוח, אלא רק להגיע וליהנות מהיתרונות הבאים:

  • הזמן של האורחים שלכם יקר לנו לכן אנו מקפידים שהם לא יבזבזו אותו על חיפוש חניה וייהנו מחנייה מרווחת צמודה.
  • גמישות והתאמה לצרכי שלכם – השפה של המותג של ייחודית לו בלבד, לכן אנו מעמידים לרשותכם אפשרויות מיתוג מגוונות לצד התאמת המקום לשפה שלכם.
  • לרשותכם אביזרים טכנולוגיים מתקדמים – חוויית המשתמש שלכם נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מעמידים לרשותכם את מיטב האמצעים לערוך אירוע מוקפד עם אביזרים טכניים ומערכות מוסיקה וסאונד ברמה הגבוהה ביותר.
  • בשבילכם רק הטוב ביותר – הצוות שלנו תר בעולם אחר השראה במטרה להציע לכם את חוויית השירות האולטימטיבית. החל בעיצוב המהפנט ועד האווירה, האורחים שלכם מיד ירגישו שנכנסו לעולם הקסום של גרייס, כדי לקחת חלק בחוויה שלא ידעו כמותה.

גרייס עוצב ותוכנן כדי לענות על כל הצרכים של עסקים בעולם המודרני. לפרטים נוספים אודות אירוע הרמת כוסית צרו עמנו קשר ויחד נעזור לכם ליצור בדיוק את הרושם הנכון למותג שלכם!

 

גרייס - קולינריה - מטבח שף
צילום: שרית גופן